reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

To jest wirus na ktorego nie ma jeszcze szczepionki. Bardzi duzo niemowlakow go ma. Jest przenoszony m.in droga kropelkowa a objawiac sie moze infekcjsmi drog oddechowych, drog moczowych, biegunka, itp. Hubus miał wodniste kupki ktore potem staly sie zielone. Przypuszczsm ze to dziadostwo złapał w szpitalu
Ja słyszałam, że wodniste kupki są normalne przy kp. Jaś też ma takie cały czas+śluz. Odkąd odstawiłam białko zmniejszyła się tylko ich ilość.
 
reklama
Nie strasz... Martyna od prawie tygodnia takie robi i lekarka tylko kazała brać probiotyk, tyle... A też są mocno wodniste :-(
A jesr marudna? Kupki Hubcia to praktyczbie była woda. Jesli chcesz sprawdzić to zrob jej badanie na rota wirusa i adenowirusa-u nas wynik byl po godzinie gdzies. Z tym ze tego sie nie leczy. Jeslu dziecko jesr odwidnione to sie podaje mu kroplowki a i badanie zostalo zrobione jak kupki byly zielone
 
Ostatnia edycja:
A jesr marudna? Kupki Hubcia to praktyczbie była woda. Jesli chcesz sprawdzić to zrob jej badanie na rota wirusa i adenowirusa-u nas wynik byl po godzinie gdzies. Z tym ze tego sie nie leczy. Jeslu dziecko jesr odwidnione to sie podaje mu kroplowki a i badanie zostalo zrobione jak kupki byly zielone

Tylko że my jesteśmy po szczepieniu na rota, w czwartek będzie dwa tygodnie, więc myślę że i tak by wyszło. Właśnie nie jest marudna tylko od paru dni (nie bijcie że na to narzekam) śpi w dzień wyjątkowo długo, jedna bardzo długa drzemka i parę krótkich, wczoraj np jak zasnęła przed 13 tak obudziła się o 16:30, gdzie moje dziecko nigdy nie przebiło bariery 2.5h.
 
Tylko że my jesteśmy po szczepieniu na rota, w czwartek będzie dwa tygodnie, więc myślę że i tak by wyszło. Właśnie nie jest marudna tylko od paru dni (nie bijcie że na to narzekam) śpi w dzień wyjątkowo długo, jedna bardzo długa drzemka i parę krótkich, wczoraj np jak zasnęła przed 13 tak obudziła się o 16:30, gdzie moje dziecko nigdy nie przebiło bariery 2.5h.
Hubus tez mial dwa tygodnie temu i nie wyszlo aze jak spi, jadnie je, dobrze przybiera i nie jest marudna to sie ciesz matka:) ja kiedys mie wiedzialam co oznacza sen dziecka w dzien a teraz nawet 4 godziny przespi na polu. I co ciotki?? Wychodzimy❤❤❤❤
A teraz co na gardlo moge wziac karmiac piersia bo cholera dostalam tu kataru okropnego i boli mnie gardlo:( zeby tylko Hubcia nie zarazic:/
 

Załączniki

  • IMG_20181204_060555.jpg
    IMG_20181204_060555.jpg
    1 023,1 KB · Wyświetleń: 96
Hubus tez mial dwa tygodnie temu i nie wyszlo aze jak spi, jadnie je, dobrze przybiera i nie jest marudna to sie ciesz matka:) ja kiedys mie wiedzialam co oznacza sen dziecka w dzien a teraz nawet 4 godziny przespi na polu. I co ciotki?? Wychodzimy❤❤❤❤
A teraz co na gardlo moge wziac karmiac piersia bo cholera dostalam tu kataru okropnego i boli mnie gardlo:( zeby tylko Hubcia nie zarazic:/

Super, że wychodzicie. Hubcio eidać, że bardzo szczęśliwy a jak dziecko zadoeolonr to matka też :)
Ja byłam już dwa razy mocno przeziębiona a Mały nawet kataru nie dostał. Leczyłam się domowymi sposobami: herbata z miodem, cytryną i sokiem malinowym. Ale produkty P.renalen (np.syrop) są zarówno dla kobiet w ciąży jak i dla karmiących (osobiście jednak nie używałam).
 
Hubus tez mial dwa tygodnie temu i nie wyszlo aze jak spi, jadnie je, dobrze przybiera i nie jest marudna to sie ciesz matka:) ja kiedys mie wiedzialam co oznacza sen dziecka w dzien a teraz nawet 4 godziny przespi na polu. I co ciotki?? Wychodzimy❤❤❤❤
A teraz co na gardlo moge wziac karmiac piersia bo cholera dostalam tu kataru okropnego i boli mnie gardlo:( zeby tylko Hubcia nie zarazic:/
TANtum verde:).
 
@Barburka życzę Ci dużo spokoju i mnostwo radości z posiadania Nastki i szczęśliwej rodziny. Żeby się wszystko wyprostowalo i naprawilo. Noce byly przespane i zadnych placzow na brzuszki itp. Pamiętaj że szczesliwa matka to szczęśliwe dziecko:)
 
reklama
Skąd jesteś? Ja tez ze Śląska:)

Katowice :-)

Hubus tez mial dwa tygodnie temu i nie wyszlo aze jak spi, jadnie je, dobrze przybiera i nie jest marudna to sie ciesz matka:) ja kiedys mie wiedzialam co oznacza sen dziecka w dzien a teraz nawet 4 godziny przespi na polu. I co ciotki?? Wychodzimy❤❤❤❤
A teraz co na gardlo moge wziac karmiac piersia bo cholera dostalam tu kataru okropnego i boli mnie gardlo:( zeby tylko Hubcia nie zarazic:/

Ja we wszystkim co odbiega od tego co było szukam drugiego dna, taka moja wada :p i zamiast korzystać, że śpi to patrzę na nią czy oddycha itp :-D a na gardło w ciąży, więc myślę i do karmienia tantum verde
 
Do góry