reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

To jest wirus na ktorego nie ma jeszcze szczepionki. Bardzi duzo niemowlakow go ma. Jest przenoszony m.in droga kropelkowa a objawiac sie moze infekcjsmi drog oddechowych, drog moczowych, biegunka, itp. Hubus miał wodniste kupki ktore potem staly sie zielone. Przypuszczsm ze to dziadostwo złapał w szpitalu
Ja słyszałam, że wodniste kupki są normalne przy kp. Jaś też ma takie cały czas+śluz. Odkąd odstawiłam białko zmniejszyła się tylko ich ilość.
 
reklama
Nie strasz... Martyna od prawie tygodnia takie robi i lekarka tylko kazała brać probiotyk, tyle... A też są mocno wodniste :-(
A jesr marudna? Kupki Hubcia to praktyczbie była woda. Jesli chcesz sprawdzić to zrob jej badanie na rota wirusa i adenowirusa-u nas wynik byl po godzinie gdzies. Z tym ze tego sie nie leczy. Jeslu dziecko jesr odwidnione to sie podaje mu kroplowki a i badanie zostalo zrobione jak kupki byly zielone
 
Ostatnia edycja:
A jesr marudna? Kupki Hubcia to praktyczbie była woda. Jesli chcesz sprawdzić to zrob jej badanie na rota wirusa i adenowirusa-u nas wynik byl po godzinie gdzies. Z tym ze tego sie nie leczy. Jeslu dziecko jesr odwidnione to sie podaje mu kroplowki a i badanie zostalo zrobione jak kupki byly zielone

Tylko że my jesteśmy po szczepieniu na rota, w czwartek będzie dwa tygodnie, więc myślę że i tak by wyszło. Właśnie nie jest marudna tylko od paru dni (nie bijcie że na to narzekam) śpi w dzień wyjątkowo długo, jedna bardzo długa drzemka i parę krótkich, wczoraj np jak zasnęła przed 13 tak obudziła się o 16:30, gdzie moje dziecko nigdy nie przebiło bariery 2.5h.
 
Tylko że my jesteśmy po szczepieniu na rota, w czwartek będzie dwa tygodnie, więc myślę że i tak by wyszło. Właśnie nie jest marudna tylko od paru dni (nie bijcie że na to narzekam) śpi w dzień wyjątkowo długo, jedna bardzo długa drzemka i parę krótkich, wczoraj np jak zasnęła przed 13 tak obudziła się o 16:30, gdzie moje dziecko nigdy nie przebiło bariery 2.5h.
Hubus tez mial dwa tygodnie temu i nie wyszlo aze jak spi, jadnie je, dobrze przybiera i nie jest marudna to sie ciesz matka:) ja kiedys mie wiedzialam co oznacza sen dziecka w dzien a teraz nawet 4 godziny przespi na polu. I co ciotki?? Wychodzimy❤❤❤❤
A teraz co na gardlo moge wziac karmiac piersia bo cholera dostalam tu kataru okropnego i boli mnie gardlo:( zeby tylko Hubcia nie zarazic:/
 

Załączniki

  • IMG_20181204_060555.jpg
    IMG_20181204_060555.jpg
    1 023,1 KB · Wyświetleń: 95
Hubus tez mial dwa tygodnie temu i nie wyszlo aze jak spi, jadnie je, dobrze przybiera i nie jest marudna to sie ciesz matka:) ja kiedys mie wiedzialam co oznacza sen dziecka w dzien a teraz nawet 4 godziny przespi na polu. I co ciotki?? Wychodzimy❤❤❤❤
A teraz co na gardlo moge wziac karmiac piersia bo cholera dostalam tu kataru okropnego i boli mnie gardlo:( zeby tylko Hubcia nie zarazic:/

Super, że wychodzicie. Hubcio eidać, że bardzo szczęśliwy a jak dziecko zadoeolonr to matka też :)
Ja byłam już dwa razy mocno przeziębiona a Mały nawet kataru nie dostał. Leczyłam się domowymi sposobami: herbata z miodem, cytryną i sokiem malinowym. Ale produkty P.renalen (np.syrop) są zarówno dla kobiet w ciąży jak i dla karmiących (osobiście jednak nie używałam).
 
Hubus tez mial dwa tygodnie temu i nie wyszlo aze jak spi, jadnie je, dobrze przybiera i nie jest marudna to sie ciesz matka:) ja kiedys mie wiedzialam co oznacza sen dziecka w dzien a teraz nawet 4 godziny przespi na polu. I co ciotki?? Wychodzimy❤❤❤❤
A teraz co na gardlo moge wziac karmiac piersia bo cholera dostalam tu kataru okropnego i boli mnie gardlo:( zeby tylko Hubcia nie zarazic:/
TANtum verde:).
 
@Barburka życzę Ci dużo spokoju i mnostwo radości z posiadania Nastki i szczęśliwej rodziny. Żeby się wszystko wyprostowalo i naprawilo. Noce byly przespane i zadnych placzow na brzuszki itp. Pamiętaj że szczesliwa matka to szczęśliwe dziecko:)
 
reklama
Skąd jesteś? Ja tez ze Śląska:)

Katowice :-)

Hubus tez mial dwa tygodnie temu i nie wyszlo aze jak spi, jadnie je, dobrze przybiera i nie jest marudna to sie ciesz matka:) ja kiedys mie wiedzialam co oznacza sen dziecka w dzien a teraz nawet 4 godziny przespi na polu. I co ciotki?? Wychodzimy❤❤❤❤
A teraz co na gardlo moge wziac karmiac piersia bo cholera dostalam tu kataru okropnego i boli mnie gardlo:( zeby tylko Hubcia nie zarazic:/

Ja we wszystkim co odbiega od tego co było szukam drugiego dna, taka moja wada :p i zamiast korzystać, że śpi to patrzę na nią czy oddycha itp :-D a na gardło w ciąży, więc myślę i do karmienia tantum verde
 
Do góry