reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A matka myslala ze to butelki fuj i kupila kolejne 2. Zjadl 80 co mnie bardzo cieszy:) zobaczymy teraz jak bedzie z kupka-oby nie bylo problemu. Swoja droga dziwne ze tak mu to mlelo przestalo smakowac. Co innego gdyby go nie jadl wczesniej ale to juz chyba 5 puszka byla. Ale faktycznie wstrętne jest w smaku. Zwykły hipp i to bebiko jest slodkie a tamto na zatwardzenia nie jest slodkie, jest wstrętne w smaku
 

Załączniki

  • IMG-20181121-WA0001.jpg
    IMG-20181121-WA0001.jpg
    152,5 KB · Wyświetleń: 111
A matka myslala ze to butelki fuj i kupila kolejne 2. Zjadl 80 co mnie bardzo cieszy:) zobaczymy teraz jak bedzie z kupka-oby nie bylo problemu. Swoja droga dziwne ze tak mu to mlelo przestalo smakowac. Co innego gdyby go nie jadl wczesniej ale to juz chyba 5 puszka byla. Ale faktycznie wstrętne jest w smaku. Zwykły hipp i to bebiko jest slodkie a tamto na zatwardzenia nie jest slodkie, jest wstrętne w smaku
Jak myślisz karmić -dokarmiać małego to może kup jakieś lepsze mleczko...nam Pani doktor kiedyś polecala Bebilon albo enfamil...teraz też mam kupione w razie gdyby w cyckach nadal była Sahara ;)
 
A matka myslala ze to butelki fuj i kupila kolejne 2. Zjadl 80 co mnie bardzo cieszy:) zobaczymy teraz jak bedzie z kupka-oby nie bylo problemu. Swoja droga dziwne ze tak mu to mlelo przestalo smakowac. Co innego gdyby go nie jadl wczesniej ale to juz chyba 5 puszka byla. Ale faktycznie wstrętne jest w smaku. Zwykły hipp i to bebiko jest slodkie a tamto na zatwardzenia nie jest slodkie, jest wstrętne w smaku

Elegancka mama, paznokcie pomalowane :)
 
Jak myślisz karmić -dokarmiać małego to może kup jakieś lepsze mleczko...nam Pani doktor kiedyś polecala Bebilon albo enfamil...teraz też mam kupione w razie gdyby w cyckach nadal była Sahara ;)
Kochana to bylo wzięte na próbę i tylko takie bylo w aptece. Tego mamy jeszcze 4 sztuki ale poten inne kupie
 
Dziewczyny pomóżcie mi by zrozumieć zachowanie Anastazji: mianowicie je z piersi i chwilę się zatrzyma robi się czerwona płacze kilka sekund taki płacz z piersią w buzi i dalej potem je z tej piersi...o co chodzi?

Ja myślę, że to wynik niedojrzałości układu pokarmowego. Może powietrze, które złapała musi się odpowiednio "przemieścić", może coś zabolało przez łapczywe jedzenie, itp.
 
Dziewczyny pomóżcie mi by zrozumieć zachowanie Anastazji: mianowicie je z piersi i chwilę się zatrzyma robi się czerwona płacze kilka sekund taki płacz z piersią w buzi i dalej potem je z tej piersi...o co chodzi?
Ja też tak teraz czasem mam albo w trakcie karmienia albo przed i pomaga mi na to włączona suszarka
 
reklama
Do góry