reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A matka myslala ze to butelki fuj i kupila kolejne 2. Zjadl 80 co mnie bardzo cieszy:) zobaczymy teraz jak bedzie z kupka-oby nie bylo problemu. Swoja droga dziwne ze tak mu to mlelo przestalo smakowac. Co innego gdyby go nie jadl wczesniej ale to juz chyba 5 puszka byla. Ale faktycznie wstrętne jest w smaku. Zwykły hipp i to bebiko jest slodkie a tamto na zatwardzenia nie jest slodkie, jest wstrętne w smaku
Jaki słodki [emoji7]
 
My dalej nie dostaliśmy. Nie wiedzialam nawet ze sa platne, myslalam ze tylko na nfz bo pediatra nic nie mowil. Ja bede brala na nfz bo mysle ze ona bedzie dobra skoro refundowana jest od niedawna

Różni się tym, że płatna jest na 13 szczepów, a na nfz 10. Tylko czytałam, że te trzy najczęściej występują w Polsce, nie wiem na ile to prawda, a na ile wymysł żeby kupować ją a nie jest najtańsza, szczególnie że biorę jutro jeszcze płatne rota to robi się fajna suma.
 
reklama
My po wizycie, mamusia zostanie chudą modelką, muszę przejść na dietę. Lekarka od razu zapytała co jem, to mówię że wszystko w granicach rozsądku i wyszło, że to co uwielbiam ją może uczulać. Wysypka ma zniknąć za dwa trzy tygodnie, a ja nie mogę jeść: sera żółtego, orzechów, czekolady, kakao, rosołu i zup na nim, jajka max trzy tygodniowo, nic kwaśnego jak ogórki, kapusta, zero cytrusów itp :-( i albo moje dziecko będzie uczuleniowcem, może nawet dojść do rozwoju azs, albo z tego wyrośnie. Za te trzy tygodnie, jak minie wysypka mam powoli wprowadzać każdą z tych rzeczy i ja obserwować. A wszyscy gadają, że mleko nie tworzy się z jedzenia i można jeść wszystko :p

ALE grunt że to nie jakaś poważna choroba :-) i że mogę pić kawę z mlekiem haha

No ja bym w ogole zrezygnowała z białka mleka krowiego czyli ze wszystkiego co jest z mlekiem. Ja masz mieć dietę na 3 tygodnie. Wysypka zniknie po takim czasie ale białko z organizmu wyjdzie po około 10-12 dniach. I wtedy powili od nowa wprowadzaj. Co 3 dni. Czyli 3 dni jedz orzechy jak nie ma uczulenia to następny produkt itd.
 
Do góry