reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Super[emoji173] a oprócz tego że nie może spać to jak sie czujesz? Kupujesz powoli rzeczy dla maluszka?
Oprocz bezzsennosci i rwy kulszowej ktora ciiicho ale chyba w koncu mnie opuszcza jest ok choc troche zaczyna mi dokuczac puchniecie rak i nog ale da sie przezyc [emoji6][emoji6]
A rzeczy dla malej mam juz calkiem sporo ;) ja zaczelam zakupy 2 tyg po prenatalnych kiedy moj lekarz potwierdzil ze bedzie corka [emoji7]
 
Oprocz bezzsennosci i rwy kulszowej ktora ciiicho ale chyba w koncu mnie opuszcza jest ok choc troche zaczyna mi dokuczac puchniecie rak i nog ale da sie przezyc [emoji6][emoji6]
A rzeczy dla malej mam juz calkiem sporo ;) ja zaczelam zakupy 2 tyg po prenatalnych kiedy moj lekarz potwierdzil ze bedzie corka [emoji7]
Mojej szwagierki kumpela teraz urodzila. Az do porodu mial byc syn, urodziła córkę-wszyscy sa w mega szoku szczegolnie przy dzisiejszej jakosci sprzetu. Nogi i ręce to nie fajne jest ale pociesze Cue ze po porodzie przechodzi:) ja gdzies tydzien po porodzie juz mialam normalne nogi
 
Przyznam się że poza tym niewiele robię. Obiad gotuje mać 3 razy w tygodniu, nie sprzątam:p Laktator to mój cień. Mam wrażenie że cały czas ściągam... nie wiem skąd bierze się mleko. Serio. Mam tak mały biust że nigdy byś się nie spodziewała że karmię dwójkę dzieci

Ja do tej pory robię obiad Mac 3 razy w tygodniu. Sprzątam jak Zośka ma dobry dzień i mi da. Prasuje wieczorami jak śpi. A mogę zapytać dlaczego jesteś wśród znajomych różnie postrzegana? Dziwią się, ze nie przeszłaś na mm?
 
Kochana ja nie wiem jak Ty to ogarniasz i jeszcze masz czas obiad gotować. My mieszkamy z rodzicami wiec jak coś chce zrobic to musze kogos zawolac zeby posiedzial z Hubciem. Jesli uda sie ze spi w dzień to.sukces-nir mówię o snie na spacerze tylko w domu. Ale jesli uda sie mu zasnąć to na rogowce wiec nie moge go zostawic samego a jeslijak sprobowalabym go odłożyć do łóżka to od razu oczy otwarte wiec juz nie probuje.
A wogole jutro mamy szczepienie i mam stresa. Gdzie oni daja ta szczepionke bo wy juz jestescie pewmo po. W stopke?

W uda [emoji6] spokojnie. Kup sobie sodę oczyszczona rozrób jedna łyżeczkę w pol szklanki letniej wody i rob okłady na miejsca wkłucia to ból ponoć ściąga i mniej w gotowości paracetamol lub inny przeciwgorączkowy na wszelki wypadek. Chociaż mi lekarka od razu po szczepieniu każe dawać przeciwgorączkowe.
 
Mojej szwagierki kumpela teraz urodzila. Az do porodu mial byc syn, urodziła córkę-wszyscy sa w mega szoku szczegolnie przy dzisiejszej jakosci sprzetu. Nogi i ręce to nie fajne jest ale pociesze Cue ze po porodzie przechodzi:) ja gdzies tydzien po porodzie juz mialam normalne nogi
O kurcze mo wez nie strasz ;) lekarz sie zapiera ze z warg srompwych juz fujarka nie urosnie i niech tak bedzie ;)
No nie jest to mile uczucie miec obwazanki na palcach rak i nog. Z nogami jeszcze nie jesf zle bo kostki widze ;) ale u rak palce z dnia na dzien zaczely puchnac i musialam obraczke przecinac nozowka
 
reklama
Do góry