reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

W uda [emoji6] spokojnie. Kup sobie sodę oczyszczona rozrób jedna łyżeczkę w pol szklanki letniej wody i rob okłady na miejsca wkłucia to ból ponoć ściąga i mniej w gotowości paracetamol lub inny przeciwgorączkowy na wszelki wypadek. Chociaż mi lekarka od razu po szczepieniu każe dawać przeciwgorączkowe.
Nawet nie strasz gorączka:(
 
reklama
Mam pytanie czy ktoras z was uzywala w ciazy soli morskiej do nosa. Mam tak sucha sluzowke ze jak cos wysmarkam tozaraz czuje jam ciagnie i robi sie strupek. Zastanawiam sie czy ten atomizer by plmogl zeby nawilzy nos
 
Ile razy ściągasz w ciągu dnia? Podziwiam wszystkie matki kpi ja tez juz nie mogę patrzeć na laktator, nadal próbuje się stymulować. Ciesz się macierzyństwem i nie przejmuj się otoczeniem, są matki kpi przez kilkanaście miesiecy. Zobaczysz ile dasz rade fizycznie i psychicznie. Myślę, że nie ma co się sugerować znajomymi.
Tak wiem,, jest taka grupa na fb i tam są mamy kpi nawet po 16 miesięcy... dla mnie to wyczyn. A Twój maluszek ile ma dokładnie? Ja ściagałam 7-8razy na dobę, teraz staram się 7 ale czasami spadam do 6 sesji dziennie.
 
reklama
Kochana ja nie wiem jak Ty to ogarniasz i jeszcze masz czas obiad gotować. My mieszkamy z rodzicami wiec jak coś chce zrobic to musze kogos zawolac zeby posiedzial z Hubciem. Jesli uda sie ze spi w dzień to.sukces-nir mówię o snie na spacerze tylko w domu. Ale jesli uda sie mu zasnąć to na rogowce wiec nie moge go zostawic samego a jeslijak sprobowalabym go odłożyć do łóżka to od razu oczy otwarte wiec juz nie probuje.
A wogole jutro mamy szczepienie i mam stresa. Gdzie oni daja ta szczepionke bo wy juz jestescie pewmo po. W stopke?
U nas były w udo:-)
 
Do góry