reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Przyznam się że poza tym niewiele robię. Obiad gotuje mać 3 razy w tygodniu, nie sprzątam:p Laktator to mój cień. Mam wrażenie że cały czas ściągam... nie wiem skąd bierze się mleko. Serio. Mam tak mały biust że nigdy byś się nie spodziewała że karmię dwójkę dzieci
Kochana ja nie wiem jak Ty to ogarniasz i jeszcze masz czas obiad gotować. My mieszkamy z rodzicami wiec jak coś chce zrobic to musze kogos zawolac zeby posiedzial z Hubciem. Jesli uda sie ze spi w dzień to.sukces-nir mówię o snie na spacerze tylko w domu. Ale jesli uda sie mu zasnąć to na rogowce wiec nie moge go zostawic samego a jeslijak sprobowalabym go odłożyć do łóżka to od razu oczy otwarte wiec juz nie probuje.
A wogole jutro mamy szczepienie i mam stresa. Gdzie oni daja ta szczepionke bo wy juz jestescie pewmo po. W stopke?
 
Kochana ja nie wiem jak Ty to ogarniasz i jeszcze masz czas obiad gotować. My mieszkamy z rodzicami wiec jak coś chce zrobic to musze kogos zawolac zeby posiedzial z Hubciem. Jesli uda sie ze spi w dzień to.sukces-nir mówię o snie na spacerze tylko w domu. Ale jesli uda sie mu zasnąć to na rogowce wiec nie moge go zostawic samego a jeslijak sprobowalabym go odłożyć do łóżka to od razu oczy otwarte wiec juz nie probuje.
A wogole jutro mamy szczepienie i mam stresa. Gdzie oni daja ta szczepionke bo wy juz jestescie pewmo po. W stopke?
Ogólnie szczepionki podają w udo u mnie
 
Kochana ja nie wiem jak Ty to ogarniasz i jeszcze masz czas obiad gotować. My mieszkamy z rodzicami wiec jak coś chce zrobic to musze kogos zawolac zeby posiedzial z Hubciem. Jesli uda sie ze spi w dzień to.sukces-nir mówię o snie na spacerze tylko w domu. Ale jesli uda sie mu zasnąć to na rogowce wiec nie moge go zostawic samego a jeslijak sprobowalabym go odłożyć do łóżka to od razu oczy otwarte wiec juz nie probuje.
A wogole jutro mamy szczepienie i mam stresa. Gdzie oni daja ta szczepionke bo wy juz jestescie pewmo po. W stopke?
U nas podobnie, problemem jest wyjscie do łazienki czy zrobienie sobie herbatę, początkowo myślałam, że to kwestia glodu, ale przyrosty się poprawiły a dziecko jest nadal wiszace przy piersi, 40 min-1 h karmienia i kilka lub kilkanaście min przerwy, niekończące się maratony. Przerwa są tylko drzemki. Nic nie mogę zrobić.
 
missis a my wygladamy teraz tak
Screenshot_20181003-130612.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181003-130612.jpg
    Screenshot_20181003-130612.jpg
    94,7 KB · Wyświetleń: 527
reklama
Kochana ja nie wiem jak Ty to ogarniasz i jeszcze masz czas obiad gotować. My mieszkamy z rodzicami wiec jak coś chce zrobic to musze kogos zawolac zeby posiedzial z Hubciem. Jesli uda sie ze spi w dzień to.sukces-nir mówię o snie na spacerze tylko w domu. Ale jesli uda sie mu zasnąć to na rogowce wiec nie moge go zostawic samego a jeslijak sprobowalabym go odłożyć do łóżka to od razu oczy otwarte wiec juz nie probuje.
A wogole jutro mamy szczepienie i mam stresa. Gdzie oni daja ta szczepionke bo wy juz jestescie pewmo po. W stopke?
U mnie też w uda.
 
Do góry