reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A ja mam inne pytanie, jeśli można do mam odciągających. [emoji4] jakie stosujecie środki higieny przy tym? Jak dezynfekujecie lodówkę? To oczywiście siedzi w mojej głowie ale mam obsesję na punkcie bakterii i zawsze sobie wyobrażam, że w lodówce nieźle harcują. Myję specjalnym płynem lodówkę raz na tydzień a raz na 3-5 miesięcy robię porządne czyszczenie. Pewnie przy przechowywaniu mleka trzeba zachować większą ostrożność ale co robić?
Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki. [emoji41]
Nigdy tego nie robiłam . Myje lodówkę raz na pół roku...
 
reklama
Cale szczescie wszystko dobrze:) powiedzial, ze jego zdaniem miała cieczke tylko czasem jest tak ze jej po prostu nir zauważamy bo psy wszystko wylizuja. Ja mu na to ze przeciez ona caly czas jest ze mna, spi ze mna. Zawsze byly plamy jak miala a ten dalej ze to nic nie znaczy. Mam ja obserwowac i jak zobacze ze ma powiekszony srom to przylozyc papier i delikatnie scisnac-w tedy zobacze czy ma, powiedział ze na jesień powinna miec. Zróbil jej usg i cale szczescie wszystko jest w porzadku❤ co di sterylizacji to powiedzial zs jeśli miala wczesniej cueczki regularnie to raczej nic złego sie nie powinno dziać, chodzi o te ropniemaciczne czy jakos tak i on raczej niekoniecznie by ja sterylizowal a jakby faktycznie sie cis zaczęło dziac to w tedy. Wiec odetchnelam z ulga a jest to moim zdaniem najlepszy weterynarz w mieście wiec mu zaufam. Badan z krwi nie robil jej bo byla po śniadanku:) a i jakbym zauważyła teb powiększony srom to zebym.podjecgala z nia na czco i w tedy pobierze krew na poziom hormonow i bedzie wszystko jasne:)

Koleżanka też ma sunię, która po sobie sprząta. Dlatego nie zaniepokoił jej brak cieczki...aż do porodu:D
Dobrze że wszystko się wyjaśniło:)
 
Koleżanka też ma sunię, która po sobie sprząta. Dlatego nie zaniepokoił jej brak cieczki...aż do porodu:D
Dobrze że wszystko się wyjaśniło:)
Babo moja to nikogo do siebie nie dopusci:) kiedys chcialam zeby miala male, tata przywiózł samca to ta go tak zterroryzowala ze bidok w koncie za kanapa siedzial caly zestachany:laugh2:
 
Cale szczescie wszystko dobrze:) powiedzial, ze jego zdaniem miała cieczke tylko czasem jest tak ze jej po prostu nir zauważamy bo psy wszystko wylizuja. Ja mu na to ze przeciez ona caly czas jest ze mna, spi ze mna. Zawsze byly plamy jak miala a ten dalej ze to nic nie znaczy. Mam ja obserwowac i jak zobacze ze ma powiekszony srom to przylozyc papier i delikatnie scisnac-w tedy zobacze czy ma, powiedział ze na jesień powinna miec. Zróbil jej usg i cale szczescie wszystko jest w porzadku❤ co di sterylizacji to powiedzial zs jeśli miala wczesniej cueczki regularnie to raczej nic złego sie nie powinno dziać, chodzi o te ropniemaciczne czy jakos tak i on raczej niekoniecznie by ja sterylizowal a jakby faktycznie sie cis zaczęło dziac to w tedy. Wiec odetchnelam z ulga a jest to moim zdaniem najlepszy weterynarz w mieście wiec mu zaufam. Badan z krwi nie robil jej bo byla po śniadanku:) a i jakbym zauważyła teb powiększony srom to zebym.podjecgala z nia na czco i w tedy pobierze krew na poziom hormonow i bedzie wszystko jasne:)
Moja miki miała regularne cieczki i w wielu 14 lat zaczely jej siadać tylne nogi ( tak myslałam ) poszliśmy na usg ropomacicze zaawansowane strasznie .... Operacjia w wieku 14 lat .... poważna operscjia miała 20% szsns ze sie babcia obudzi .....
Zawsze bede steryliwowac kazda kolejną suke jak najwczesniej .
 
Dziewczyny czy Wasi mężowie wstają w nocy do dzieci? Ja mam bardzo lekki sen i zawsze się pierwsza budzę jak tylko Bianka zacznie stekać. Mój M ma potem pretensje, że go nie obudziłam. Ale ja nie mam sumienia go budzić bo wiem, że musi rano wstać do pracy.
 
Dziewczyny czy Wasi mężowie wstają w nocy do dzieci? Ja mam bardzo lekki sen i zawsze się pierwsza budzę jak tylko Bianka zacznie stekać. Mój M ma potem pretensje, że go nie obudziłam. Ale ja nie mam sumienia go budzić bo wiem, że musi rano wstać do pracy.
Moje zdanie jest takie ze to Wasze dziecko i maz powinien uczestniczyć we wszystkich "miodach". jak raz w nocy wstanie do małej to nic mu się nie stanie... A bliskości to im doda. ubzduralam sobie ze maz bedzie kapal i chce to utrzymać w mocy. chce żeby był prawdziwym tata a nie tylko obserwatorem.
 
Dziewczyny czy Wasi mężowie wstają w nocy do dzieci? Ja mam bardzo lekki sen i zawsze się pierwsza budzę jak tylko Bianka zacznie stekać. Mój M ma potem pretensje, że go nie obudziłam. Ale ja nie mam sumienia go budzić bo wiem, że musi rano wstać do pracy.
Mój wstaje tylko, że u nas jest to godzina 5-6 ja siedze z nią potem cały dzień a tak mi ciężko o tej porze że szok jestem taka niewyspana :p. Wstaje by ztobic mleko, robie mleko on już ją przewija, daje mu mleko i ide spać a on karmi i usypia.
 
Moje zdanie jest takie ze to Wasze dziecko i maz powinien uczestniczyć we wszystkich "miodach". jak raz w nocy wstanie do małej to nic mu się nie stanie... A bliskości to im doda. ubzduralam sobie ze maz bedzie kapal i chce to utrzymać w mocy. chce żeby był prawdziwym tata a nie tylko obserwatorem.
U nas wieczory są tatusia, kapie i usypia. To taki ich wspólny czas :)
 
reklama
Dziewczyny czy Wasi mężowie wstają w nocy do dzieci? Ja mam bardzo lekki sen i zawsze się pierwsza budzę jak tylko Bianka zacznie stekać. Mój M ma potem pretensje, że go nie obudziłam. Ale ja nie mam sumienia go budzić bo wiem, że musi rano wstać do pracy.
Moj wstawal pierwszej nocy po cc. Potem juz nigdy wiecej. Jego nawet wybuch bomby nie budzi.
 
Do góry