reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was smarowała się może amolem ?Ja smarowałam plecy amolem w ciąży, ale czy teraz po ciąży kiedy karmię troszkę piersią mogę się też nasmarować ?
 
A czemu nie karmisz tylko piersią?
Dziewczyny wybudzamy na jedzenie i nie dogadają z cyca. Wiszą cały czas a później jak sprawdzałam butlę to i tak jadły dodatkowo karmienie trwało ok 20 godzin na dobę :-) Ze względu na to że kiepsko przybierały na wadze do tej pory to ściągam pokarm i daje butlę, w ten sposób jestem w stanie kontrolować ile zjadają.
 
A czemu nie karmisz tylko piersią?
A ja mam inne pytanie, jeśli można do mam odciągających. [emoji4] jakie stosujecie środki higieny przy tym? Jak dezynfekujecie lodówkę? To oczywiście siedzi w mojej głowie ale mam obsesję na punkcie bakterii i zawsze sobie wyobrażam, że w lodówce nieźle harcują. Myję specjalnym płynem lodówkę raz na tydzień a raz na 3-5 miesięcy robię porządne czyszczenie. Pewnie przy przechowywaniu mleka trzeba zachować większą ostrożność ale co robić?
Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki. [emoji41]
 
A ja mam inne pytanie, jeśli można do mam odciągających. [emoji4] jakie stosujecie środki higieny przy tym? Jak dezynfekujecie lodówkę? To oczywiście siedzi w mojej głowie ale mam obsesję na punkcie bakterii i zawsze sobie wyobrażam, że w lodówce nieźle harcują. Myję specjalnym płynem lodówkę raz na tydzień a raz na 3-5 miesięcy robię porządne czyszczenie. Pewnie przy przechowywaniu mleka trzeba zachować większą ostrożność ale co robić?
Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki. [emoji41]
Ja szczerz mówiąc nawet nie zastanawiałam sie nad tym. Po prostu mleko zlewałam do pojemnika i zamykałam go. Nie stosowałam żadnych specjalnych środków.
 
Bujałam w obłokach, człowiek tyle przeszedł to sobie (głupia) myślałam dziecko będzie jadło i spało.. nic bardziej mylnego :p godzinne płacze, wizyty u lekarzy, kolki, badania i co ? Ma pani taki egzemplarz słyszałam. Teraz z każdym dniem jest lepiej i widze jaka jest kontaktowa. Córka bardzo szybko sprowadziła mnie na ziemie.
Moja Marcelina to powsinoga :laugh2:
Chodzi wszedzie od 4 tż znaczy jezdzi ....
Centrum handlowe gdzie tyle swiatełek a bar gdzie mnóstwo ludzi gada to jej ulubione miejsce. Ostatnio miala 1 nocne wyjscie o 20 poszliśmy do baru na kolacjie ona o 20.30 jje swoja . Dostała butle zjadla patrzyla na ludzi ( w hiszpani w barach panuje straszny jazgot - szybko i glosno mówią)
Siedzieliśmy w ogrodkach o 22 usneła o 24 wróciliśmy do domu przełożyłam do łozka otworzyła oko i poszla spać .
Dziś tez juz bylysmy pielucha owocki i dalej na wyprzedaż :laugh2:
20180804_110913.jpg
IMG-20180804-WA0003.jpeg
 

Załączniki

  • 20180804_110913.jpg
    20180804_110913.jpg
    849 KB · Wyświetleń: 571
  • IMG-20180804-WA0003.jpeg
    IMG-20180804-WA0003.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 582
Ostatnia edycja:
reklama
A ja mam inne pytanie, jeśli można do mam odciągających. [emoji4] jakie stosujecie środki higieny przy tym? Jak dezynfekujecie lodówkę? To oczywiście siedzi w mojej głowie ale mam obsesję na punkcie bakterii i zawsze sobie wyobrażam, że w lodówce nieźle harcują. Myję specjalnym płynem lodówkę raz na tydzień a raz na 3-5 miesięcy robię porządne czyszczenie. Pewnie przy przechowywaniu mleka trzeba zachować większą ostrożność ale co robić?
Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki. [emoji41]
Odemnie nie dostaniesz hi :laugh2:
Ja trzymałam w temp pokojowej i dawałam z 2 odciagniec lub na bieżąco moje + mm .
Nie myje lodowki raz na tydzien ;)ale normalnie wsadziłabym tam bez strachu mleko w zamknietym pojemniku.
I nie jestem za trzymaniem dzieci w sterylnych warunkach :)
 
Do góry