reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A ja mam inne pytanie, jeśli można do mam odciągających. [emoji4] jakie stosujecie środki higieny przy tym? Jak dezynfekujecie lodówkę? To oczywiście siedzi w mojej głowie ale mam obsesję na punkcie bakterii i zawsze sobie wyobrażam, że w lodówce nieźle harcują. Myję specjalnym płynem lodówkę raz na tydzień a raz na 3-5 miesięcy robię porządne czyszczenie. Pewnie przy przechowywaniu mleka trzeba zachować większą ostrożność ale co robić?
Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki. [emoji41]

Powiem szczerze, ze ja tez się nie zastanawiałam. Ja przechowuje pokarm w takiej małej lodoweczce, która mam podłączona w pokoju obok sypialni na gorze. Bo tak bym musiała w nocy kilka kursów robić. [emoji12][emoji12]
 
Moja Marcelina to powsinoga :laugh2:
Chodzi wszedzie od 4 tż znaczy jezdzi ....
Centrum handlowe gdzie tyle swiatełek a bar gdzie mnóstwo ludzi gada to jej ulubione miejsce. Ostatnio miala 1 nocne wyjscie o 20 poszliśmy do baru na kolacjie ona o 20.30 jje swoja . Dostała butle zjadla patrzyla na ludzi ( w hiszpani w barach panuje straszny jazgot - szybko i glosno mówią)
Siedzieliśmy w ogrodkach o 22 usneła o 24 wróciliśmy do domu przełożyłam do łozka otworzyła oko i poszla spać .
Dziś tez juz bylysmy pielucha owocki i dalej na wyprzedaż :laugh2:Zobacz załącznik 884872 Zobacz załącznik 884873
I prawidłowo! My dziś startujemy na pierwsza imprezę rodzinną :-) na grilla:-)
 
reklama
@misis188 i co się dowiedziałaś od weta? Jest jakaś decyzja?
Cale szczescie wszystko dobrze:) powiedzial, ze jego zdaniem miała cieczke tylko czasem jest tak ze jej po prostu nir zauważamy bo psy wszystko wylizuja. Ja mu na to ze przeciez ona caly czas jest ze mna, spi ze mna. Zawsze byly plamy jak miala a ten dalej ze to nic nie znaczy. Mam ja obserwowac i jak zobacze ze ma powiekszony srom to przylozyc papier i delikatnie scisnac-w tedy zobacze czy ma, powiedział ze na jesień powinna miec. Zróbil jej usg i cale szczescie wszystko jest w porzadku❤ co di sterylizacji to powiedzial zs jeśli miala wczesniej cueczki regularnie to raczej nic złego sie nie powinno dziać, chodzi o te ropniemaciczne czy jakos tak i on raczej niekoniecznie by ja sterylizowal a jakby faktycznie sie cis zaczęło dziac to w tedy. Wiec odetchnelam z ulga a jest to moim zdaniem najlepszy weterynarz w mieście wiec mu zaufam. Badan z krwi nie robil jej bo byla po śniadanku:) a i jakbym zauważyła teb powiększony srom to zebym.podjecgala z nia na czco i w tedy pobierze krew na poziom hormonow i bedzie wszystko jasne:)
 
Do góry