reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
@Iskra_82 a Ty masz juz wózek w domu? Ja kozwa mam drugi raz na gwarancji gondole:( raz mialam niedoszyta a drugi raz przy laczeniu z budka wystawal material i o ile za pierwszym razem oddalam w poniedzialek.a w piatek juz mialam to teraz już kozwa drugi tydzien i dalej nie wyslali. Niby mieli wczoraj lub dzis a po telefonie do nich jeszcze z czestochowy nie wyszedl bo jeszcze nie jest naprawiony. No ilez kozwa mozna czekac. Jak w poniedziałek nie wysla to będzie ostra awantura
 
Kobity a mam jeszcze jedno pytanie. Bo dzis mialan wizyte gdzie mi tylko zbadał szyjke i wpisal w karte ciąży wynik posiewu ale nie podoba mi sie TSH bo wyszlo 3. Nie wiem czy mam się martwic, zwiększyć dawke euthyroxu (biore 25mg) bo do rozwiazania zostalo 2,5 tygodnia. On twierdzi ze ok ale ja tam nie jestem tego taka pewna czy oby nie za wysoki:/
 

Tych rękawiczek niedrapek tez już się praktycznie w ogóle nie używa. Dziecko od pierwszych chwil ma czuć, nawet jak się zadrapie to się stymuluje. Poza tym maluchom tak szybko rosną paznokcie, ze moja Zosia do teraz się drapie.
 
Tych rękawiczek niedrapek tez już się praktycznie w ogóle nie używa. Dziecko od pierwszych chwil ma czuć, nawet jak się zadrapie to się stymuluje. Poza tym maluchom tak szybko rosną paznokcie, ze moja Zosia do teraz się drapie.
U mnie nawet niedrapki były zakazane w szpitalu. Oj tak pazurki rosną jak szalone :p
 
@Iskra_82 a Ty masz juz wózek w domu? Ja kozwa mam drugi raz na gwarancji gondole:( raz mialam niedoszyta a drugi raz przy laczeniu z budka wystawal material i o ile za pierwszym razem oddalam w poniedzialek.a w piatek juz mialam to teraz już kozwa drugi tydzien i dalej nie wyslali. Niby mieli wczoraj lub dzis a po telefonie do nich jeszcze z czestochowy nie wyszedl bo jeszcze nie jest naprawiony. No ilez kozwa mozna czekac. Jak w poniedziałek nie wysla to będzie ostra awantura

Do wczoraj to miałam tylko wózek:p
Mój już krzyczy od paru tygodni że torba nie spakowana, a ja cały czas z tyłu głowy mam że przenoszę i mam kupę czasu:) Dr mnie zmobilizowała, więc wczoraj po wizycie kupiłam łóżeczko, wanienkę i inne pierdułki, a dziś przyszła paczka z gemini:)
Teraz Ty mnie zmobilizowałaś żeby sprawdzić gondolę, bo dalej w kartonie. Spacerówka ok.
A Ty się nie stresuj bo z nerwów urodzisz wcześniej, a jak to tak bez wózka rodzić:D
 
reklama
Do wczoraj to miałam tylko wózek:p
Mój już krzyczy od paru tygodni że torba nie spakowana, a ja cały czas z tyłu głowy mam że przenoszę i mam kupę czasu:) Dr mnie zmobilizowała, więc wczoraj po wizycie kupiłam łóżeczko, wanienkę i inne pierdułki, a dziś przyszła paczka z gemini:)
Teraz Ty mnie zmobilizowałaś żeby sprawdzić gondolę, bo dalej w kartonie. Spacerówka ok.
A Ty się nie stresuj bo z nerwów urodzisz wcześniej, a jak to tak bez wózka rodzić:D
No sprawdz sobie bo mowie Ci szok. A przypomnij mi na kiedy masz termin? Nie chce mi sie szukac kalendarza. Ja spakowana jestem już gdzieś 2, 3 tygodnie
 
Do góry