reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Zaraz sie zezygam .....
Zbliża sie światowy tydzien kp ! Mam wrazanie że kp zaraz wyskoczy mi z lodówki. ...
Wszędzie czytam ze musisz przynajmniej 6 m i instynkt matka kp ma lepszy bo pozwala rządzić dziecku i mu ufa ...i srylion podobnych argumentow z dupy .
Ja pier.... w zyciu tyle bredni w 1 dzień nie czytałam .
Ale i tak najlepsze sa komentarze :Dco za kraj ..... zesraj się nie daj sie a musisz kp o_O
 
Na co? Ja tez ide w sobote z moja sunia do weterynarza i sie boję co uslysze:( ona nie ma cieczki juz od zeszłego roku na jesien i jedna kolezanka z forum ktora jest weterynarzem radzi mi zebym ja wysterylizowala ale ja sie boje:( zobacze co mi powie wet. No kochana zacznij juz sobie prac i prasowac. A z tym remontem to widzw ze tak jak my na ostatnia chwile:)
Jeśli sunia młoda i w pełni sił, to sterylizuj i się nie zastanawiaj dwa razy. U nas dwie sunie, rasowe i wysterylizowane, ani nie są grube, ani leniwe. Jedynie poczekałabym o ile to możliwe na spadek temperatury.
 
Jeśli sunia młoda i w pełni sił, to sterylizuj i się nie zastanawiaj dwa razy. U nas dwie sunie, rasowe i wysterylizowane, ani nie są grube, ani leniwe. Jedynie poczekałabym o ile to możliwe na spadek temperatury.
Dla mnie mlodziutka ale tak na prawde ma 7 lat. No wlasnie ta dziewczyna mi.pisala ze jak bedzie chlodniej. No chyba musze.sie z tym zmierzyc bo mielismy kiedyś suczke jamnika i dozyla 19 lat i na starosc sie jej takie dziadostwo zaczelo wlasnie dziac
 
Zaraz sie zezygam .....
Zbliża sie światowy tydzien kp ! Mam wrazanie że kp zaraz wyskoczy mi z lodówki. ...
Wszędzie czytam ze musisz przynajmniej 6 m i instynkt matka kp ma lepszy bo pozwala rządzić dziecku i mu ufa ...i srylion podobnych argumentow z dupy .
Ja pier.... w zyciu tyle bredni w 1 dzień nie czytałam .
Ale i tak najlepsze sa komentarze :Dco za kraj ..... zesraj się nie daj sie a musisz kp o_O
A ja najbardziej lubie - kp siedzi w glowie. Jak matka chce to karmi, a te ktore karmia mm to dlatego, ze leniwe sa. Szlag mnie trafia jk czytam cos takiego.
 
reklama
Jeszcze nie ale chyba zaraz napiszę smsa.. boli okresowo ... Ale mam stresa:(
Jak sytuacja ? Mi po masażu lekarz zaznaczył że mogę plamić i pobolewac okresowo , i też miałam plamienia i ciągnięcia, zrobiłam mega szybki spacer i chłopa wykorzystałam ale u mnie nie zadziałało samo [emoji28]
 
Do góry