reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A więc Kochane wracamy do domu ! Masakra.. były pilniejsze przypadki.. fakt, że jutro mamy też się wstawić na 8 ale też może być tak , że nie będzie miejsc.. skurcze są ale ten zapis wyszedł niby lepiej :/
Doktor zrobił mi masaż szyjki i od tamtej pory skurcze.. W sumie w nocy też miałam..No nic , zobaczymy jak jutro będzie..
Ojej no to cie teraz pomecza z tym chodzeniem wspolczuje :(
 
reklama
Gosiu ściągaj tu do nas te ciężarówki :-)) tyle ich tam jest i nie chcą do nas dołączyć??;-)[/QUOTE]
No nie chca nie chca co poradzic
 
Oooo super, widzę, że już zadziałałaś. Ja zawsze robiłam na zasadzie kopiuj wklej. A kalendarz był ubogi bo go w ogóle nie uzupełniałam. Poza tym ostatnio nikt nowy do nas nie dołączył, więc nie było co wpisywać.
Ja dodaje cytat i on caly czas jest wtedy przypiety przy okienku gdzie wpisuje sie swoja wypowiedz pozniej wystarczy tylko kliknac i wkleja sie sam ;) ewentualnie trzeba go zedytowac
No jak tak dalej pojdzie to tez nie bedzie kogo tu wpisywac bo zaciazone kolezanki usilnie siedza na kto po in vitro tylko
 
Kochane powiedzcie mi czy bedac w ciazy kompalyscie sie w jeziorze lub basenie. Lekarz pozwolil ale kolezanki nagadaly zeby lepiej nie ryzykowac i czegos nie zlapac. A jak to bylo u was
Przy takich upalach byloby to jak wybawienie ;)

Gosia ja chodzę na basen kryty od ok 24 tc do teraz. 50 minut pływam w tym z zimną wodą, potem na 10 minut wchodzę do tego cieplejszego na bicze (tego się najbardziej obawiam, bo w ciepłej wodzie bakterie się rozwijają, ale mój kręgosłup to miazga). Dr mi powiedziała żeby unikać jakuzy, a jakbym tylko poczuła dyskomfort to iladian aplikować. Póki co spokój, a już 35tc leci:)
 
@zylwia mojej znajomej kiedyś położna rozmasowała szyjkę i tego samego dnia wracała do szpitala z akcją porodową:) Więc lepiej żeby mąż świętował Twoje urodziny bez% :) Możecie też "oblać" to święto w inny bardzo przyjemny sposób, co również przyspiesza akcję:D
Wszystkiego najlepszego :*
 
@shaggy ja rodziłam 23.05 i dziecko w samym pajacu na salach poporodowych jest gorąco. U nas nie kąpią a położna w szpitalu nawet pupy nie kazała smarować. Takze ja tylko chusteczki nawilżone, pampersy i becik, pajace i wszystko. I to było najwygodniejsze. W domu kompałam w emolium od pierwszego dnia życia i tyle. Paznokcie sa tak miekkie ze same się skracają w pierwszych dniach.
 
Gosia ja chodzę na basen kryty od ok 24 tc do teraz. 50 minut pływam w tym z zimną wodą, potem na 10 minut wchodzę do tego cieplejszego na bicze (tego się najbardziej obawiam, bo w ciepłej wodzie bakterie się rozwijają, ale mój kręgosłup to miazga). Dr mi powiedziała żeby unikać jakuzy, a jakbym tylko poczuła dyskomfort to iladian aplikować. Póki co spokój, a już 35tc leci:)
Polecasz jakis fajny u was? W suchej jest ok ale wolalabym bielsko bo u.nas to masakra a bede z Hubciem chciala jeździć
 
reklama
Do góry