reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

No sprawdz sobie bo mowie Ci szok. A przypomnij mi na kiedy masz termin? Nie chce mi sie szukac kalendarza. Ja spakowana jestem już gdzieś 2, 3 tygodnie

8.09. Jeszcze mnie pranie czeka i prasowanie tylko nie mam gdzie tych ciuszków układać. Muszę kupić szafę. Ogólnie jesteśmy jeszcze w trakcie remontu i wszystko stoi na głowie. Piesio jutro na operację więc nawet nie mam głowy żeby się tym wszystkim stresować.
 
reklama
8.09. Jeszcze mnie pranie czeka i prasowanie tylko nie mam gdzie tych ciuszków układać. Muszę kupić szafę. Ogólnie jesteśmy jeszcze w trakcie remontu i wszystko stoi na głowie. Piesio jutro na operację więc nawet nie mam głowy żeby się tym wszystkim stresować.
Na co? Ja tez ide w sobote z moja sunia do weterynarza i sie boję co uslysze:( ona nie ma cieczki juz od zeszłego roku na jesien i jedna kolezanka z forum ktora jest weterynarzem radzi mi zebym ja wysterylizowala ale ja sie boje:( zobacze co mi powie wet. No kochana zacznij juz sobie prac i prasowac. A z tym remontem to widzw ze tak jak my na ostatnia chwile:)
 
Na co? Ja tez ide w sobote z moja sunia do weterynarza i sie boję co uslysze:( ona nie ma cieczki juz od zeszłego roku na jesien i jedna kolezanka z forum ktora jest weterynarzem radzi mi zebym ja wysterylizowala ale ja sie boje:( zobacze co mi powie wet. No kochana zacznij juz sobie prac i prasowac. A z tym remontem to widzw ze tak jak my na ostatnia chwile:)

Mój ma tłuszczaki i jeden mu wielki urósł pod pachą. Wet twierdzi, że za niedługo mu zajmie mięsień i przestanie chodzić na tą łapę. Niby drobny zabieg, ale on już schorowany dziadek i się strasznie stresuję, bo to jednak narkoza.
Jak Twoja sunia zdrowa, to lepiej sterylkę zrobić, bo potem są problemy z listwami mlecznymi i narządami rodnymi, a im starsza tym większe ryzyko operacji.
Właśnie zrobiłam miejsce w komodzie, więc jutro piorę i prasuję, może uda mi się czarne myśli odgonić.
 
reklama
Do góry