reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jestem po wizycie
Dziś Antoś okazał się Antosią także prawdopodobnie będę miała córeczkę
Okaże się na 100 % za trzy tygodnie na kolejnej wizycie
Z.gorszych info mam wody plodowe na granicy normy koło 7 ale jeszcze nie powód do paniki. Tylko ze się stresuje
Mam też łożysko przodujace i mała torbiel na nim.
Mówię wam ciągle coś, można zwariować
 
Jestem po wizycie
Dziś Antoś okazał się Antosią także prawdopodobnie będę miała córeczkę
Okaże się na 100 % za trzy tygodnie na kolejnej wizycie
Z.gorszych info mam wody plodowe na granicy normy koło 7 ale jeszcze nie powód do paniki. Tylko ze się stresuje
Mam też łożysko przodujace i mała torbiel na nim.
Mówię wam ciągle coś, można zwariować
Dziewczynka... Super... Wody są jeszcze w miarę w normie bo norma 5-20.
No to jest straszne że ciągle coś... Najpierw się starasz i modlisz o pozytywna betę a później też problemy... Wiem coś o tym... Oby tylko ze szczęśliwym finałem...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
 
reklama
Norma czego Sue bac ty JuZ ciaza donoszona
Ja to mialam strach bo koniec w 35

A jak Sue czujesz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Noo tak ale się boję ze mnie w nocy chwyci. Chciałabym iść na zaplanowana cc za tydzień byłabym spokojniejsza. Czuje się Ok tylko jestem w mega olbrzymim stresie a Ty jak tam
 
Do góry