reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Noo tak ale się boję ze mnie w nocy chwyci. Chciałabym iść na zaplanowana cc za tydzień byłabym spokojniejsza. Czuje się Ok tylko jestem w mega olbrzymim stresie a Ty jak tam

No zaplanowany to se marzylam ... co dzien depiluj Sie i myj wlosy[emoji23][emoji23]bo Ja wtedy co drugi dzuen i pech chcial ze akurat cc niezaplanowane;)
Od wczoraj mdlosci brak sil , Ale spacerki z cora obowiazkpwo uff


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tak wiem
Z NHS malo ich jest jesli ciaza przebiega prawidlowo.... tez chodzilam prywatnie plus Po 30 tc mialam 5 scanow z NHS didatkowo jednak nie zycze ich lepi niech jest ich malo ;))
Ciekawe co tu mnie czeka narazie szok bo dzwonie di ginka mowie test pozytywnie co ribic bo w Uk z NHS 1 usg 12 tc a tu od razu mnie wzieli w 5 tyg [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to super ze nie musiałaś czekac tak dlugo jak w uk[emoji4]. Ja sie martwilam ze skanow za malo robia to teraz bede ich miala duzo wiecej przez zly wynik glukozy. Juz dostalam od diabetyka glukometr i diete mam stosowac, jak do czwartku cukier nie spadnie to tabletki, jak to nie pomoze to insulina. Czekam na zdjecie z twojego maluszka usg [emoji3][emoji110]
 
No to super ze nie musiałaś czekac tak dlugo jak w uk[emoji4]. Ja sie martwilam ze skanow za malo robia to teraz bede ich miala duzo wiecej przez zly wynik glukozy. Juz dostalam od diabetyka glukometr i diete mam stosowac, jak do czwartku cukier nie spadnie to tabletki, jak to nie pomoze to insulina. Czekam na zdjecie z twojego maluszka usg [emoji3][emoji110]

Jak Sie czujesz?? Ktory JuZ Tydz ? Bo wiecej arbuzow tu widze niz swiezakow



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po wizycie
Dziś Antoś okazał się Antosią także prawdopodobnie będę miała córeczkę
Okaże się na 100 % za trzy tygodnie na kolejnej wizycie
Z.gorszych info mam wody plodowe na granicy normy koło 7 ale jeszcze nie powód do paniki. Tylko ze się stresuje
Mam też łożysko przodujace i mała torbiel na nim.
Mówię wam ciągle coś, można zwariować
Dziewczynka [emoji7] ciekawe czy u nas nasze przeczucia na chlopca beda rozwiane, jeszcze tylko tydzien i bedziemy wiedziec. Masz racje, staramy sie by sie udalo a jak sie udalo to komplikacje. Trzymam za was kciuki.
 
U mnie tez juz arbuzik [emoji23] dzis jest 18+4 zaczynam miec male problemy z wiazaniem butow[emoji30] maluszek juz lekko kopie [emoji7]a tak procz problemu z cukrem to ok

To ty teraz se przypominam razem z kredka z angli obydwie[emoji12][emoji12]
I prWie ten Sam Tydz super

A no cukier sa sposoby;)) najgorsze sprawa jesli lozysko calkiem przodujace wtedy to stres [emoji51][emoji51]bo wiesz ze 90% na 100 nie donosisz do konca (Ja w to wierzylam [emoji2])


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczynka... Super... Wody są jeszcze w miarę w normie bo norma 5-20.
No to jest straszne że ciągle coś... Najpierw się starasz i modlisz o pozytywna betę a później też problemy... Wiem coś o tym... Oby tylko ze szczęśliwym finałem...

ET: 07.04.2017 [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]
Chyba wiekszosc z nas tak ma... tyle lat staran a potem ciagle cos! Ale chyba los wie ze my zniesiemy wszystko a jak trzeba bedzie to gory przeniesiemy zeby sie dzieciaczki zdrowe urodzily!
 
Do góry