reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Miałam pierwsze 2 tyg. Temu i jutro idę przed wizytą. Częściej się chodzi jak się jest po terminie

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom


No widzisz a ja nic , musiałabym pewnie ściemniać coś na izbie żeby mi zrobili od tak oooo , wkurza mnie mój lekarz na koniec lub hormony u mnie szaleją :p:p
 
reklama
Widzisz ;))) ciesze Sie I Tak bedzue !;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dziś byłam ponownie na ktg, cały czas praca serca miarowa, około 140-150, ale dziś pokazały się pierwsze skurcze :errr: w piątek skurczów nie było, wszystko czysto a dziś się pokazały. Cc mam zaplanowane na za tydzień i teraz mam zagadkę czy dotrwam. Dziś jestem 37+5, jutro 38+0, ale dziecko cały czas o 2 tyg większe wychodzi z usg, w czwartek waga z usg pokazywała 3950g
 
Dziś byłam ponownie na ktg, cały czas praca serca miarowa, około 140-150, ale dziś pokazały się pierwsze skurcze :errr: w piątek skurczów nie było, wszystko czysto a dziś się pokazały. Cc mam zaplanowane na za tydzień i teraz mam zagadkę czy dotrwam. Dziś jestem 37+5, jutro 38+0, ale dziecko cały czas o 2 tyg większe wychodzi z usg, w czwartek waga z usg pokazywała 3950g

Norma czego Sue bac ty JuZ ciaza donoszona
Ja to mialam strach bo koniec w 35

A jak Sue czujesz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry