reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A chodzisz na jakieś KTG czy nie ? Jak to jest z tym KTG?

U mnie ktg lekarz mowil ze ribi Sue nje za czesto , Ja generalnie Po 29 tc mialam co 3 tyg bo tak krwawilam wiec szpital byl co trzy tyg nocka ktg i domek Ale Po 35 tyg JuZ ktg 190 i musieli ciac ,) na szczescie wszy ok


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny wylazla mi opryszczka na ustach . To nie pierwszy raz w życiu ale w ciąży tak . Czy Ja mogę użyć tych plasterków COMPEED ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Moj lekarz z ivf przylatuje do irlandii co 2 tyg do polskiej przychodni wiec chodze do niego prywatnie no i panstwowo do szpitala gdzie bede rodzic ale to malo wizyt bo 22.11 bede miec tam polowkowe i to bedzie drugi raz dopiero.

Tak wiem
Z NHS malo ich jest jesli ciaza przebiega prawidlowo.... tez chodzilam prywatnie plus Po 30 tc mialam 5 scanow z NHS didatkowo jednak nie zycze ich lepi niech jest ich malo ;))
Ciekawe co tu mnie czeka narazie szok bo dzwonie di ginka mowie test pozytywnie co ribic bo w Uk z NHS 1 usg 12 tc a tu od razu mnie wzieli w 5 tyg [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak wiem
Z NHS malo ich jest jesli ciaza przebiega prawidlowo.... tez chodzilam prywatnie plus Po 30 tc mialam 5 scanow z NHS didatkowo jednak nie zycze ich lepi niech jest ich malo ;))
Ciekawe co tu mnie czeka narazie szok bo dzwonie di ginka mowie test pozytywnie co ribic bo w Uk z NHS 1 usg 12 tc a tu od razu mnie wzieli w 5 tyg [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to mialas super. A prywatnie tez chodzisz gdzies?
 
No to mialas super. A prywatnie tez chodzisz gdzies?

Teraz nje jeszcze bo bylam w 5 tyg 5 dni I teraz za 9 dni bo wtedy byl tylko pecherzyk i cialko zolte
Dopiero za 9 dni bede miec karte ciazy[emoji7]i Dokladnie termin bo teraz apka mi mowi 1/7 bo Okres byl 23/9
Zapytam wtedy ile jest usg tutaj w calej ciazy...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry