reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Niestety tacy jesteśmy, szlachta zaściankowa... Butni, że nikt rządzić nami nie będzie i z każdej niewoli się wyzwolimy, będziemy pierwsi stawiać opór, ale... sami sobą też nie potrafimy rządzić niestety :(

A ja mam wrazenie wlasnie, ze elektorat pisu lubi jak sie go za pysk trzyma i mowi co ma robic i myslec.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chciałam was jeszcze zapytać czy znacie kogoś kto miał implanty szyjne i rodził naturalnie ? Mam problem bo mam takie implanty od 4 lat i prowadząca powiedziała ze jeśli nie przyniosę zaświadczenia od lekarza to będę rodzic naturalnie a nie przez CC . Problem w tym ze operowali mnie w Opolu a lekarz który to robił widział mnie raz zaraz po operacji i tyle . Nie wiem skąd mam teraz wyczarować takie zaświadczenie . Jak mówię swojemu ze może spróbuje rodzic naturalnie to on ze nie chce żebym skończyła na wózku .





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom


Ja również byłam po operacji kręgosłupa ale odcinka lędźwiowego. Od neurologa dostałam zaświadczenie o przeciwskazania do porodu naturalnego i rodziłam przez CC. Twój gin ma rację że nie chcę abyś rodziła naturalnie. To wielkie zagrożenie dla Ciebie podczas parcia może się coś przesunąć i wyląduje na na wózku . Nie ryzykuj
 
Odebrałam dziś wozek, kupiłam monitory oddechu czyli wydałam majątek ale teraz trochę spokojniejsza będę bo podstawy mam. Mogę czekać na dzieci [emoji5]

[emoji127] 28.10.2017
Jaki masz wózek dla bliźniaków? [emoji5] tez sie zastanawiam nad tymi monitorami.
Ja juz nie moge sie doczekac tego kompletowania tych najważniejszych rzeczy [emoji5]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Pozdrawiamy
20170722_101910.jpg
 

Załączniki

  • 20170722_101910.jpg
    20170722_101910.jpg
    611,9 KB · Wyświetleń: 479
Jaki masz wózek dla bliźniaków? [emoji5] tez sie zastanawiam nad tymi monitorami.
Ja juz nie moge sie doczekac tego kompletowania tych najważniejszych rzeczy [emoji5]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Wzięliśmy bebetto 42. Wstępnie chciałam jeden obok drugiego ale okazało się ze są strasznie wąskie spacerówki i mieszczą się tam dzieci do ok 12 m-cy i wtedy padł wybór na bebetto. Nie jest najdroższy a na zimę w sam raz pompowane koła o bardzo dobre amortyzatory

[emoji127] 28.10.2017
 
Wzięliśmy bebetto 42. Wstępnie chciałam jeden obok drugiego ale okazało się ze są strasznie wąskie spacerówki i mieszczą się tam dzieci do ok 12 m-cy i wtedy padł wybór na bebetto. Nie jest najdroższy a na zimę w sam raz pompowane koła o bardzo dobre amortyzatory

[emoji127] 28.10.2017
Tez mam ten model 2017 upatrzony [emoji7] albo abc design zoom. Ja od samego poczatku stawiam na jeden za drugim.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Tez mam ten model 2017 upatrzony [emoji7] albo abc design zoom. Ja od samego poczatku stawiam na jeden za drugim.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
To chyba jest starszy model bo te nowe miały być droższe a ja zapłaciłam 2500. Bardzo mi się podobał kiedyś taki jednolity zielony (mega piekany) ale sprzedawca doradził inny kolor bo tamten miał reklamacje na płowienie koloru i plamy/zacieki od deszczu. Za chwilę wyjme nosidlo to wrzucę fotkę kolorystyki.

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Do góry