reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hehehe Kochana ja muszę trzy tygodnie leżeć plackiem ( plamienia ) więc o ruchu mowy nie ma chyba ze z boku na bok [emoji16]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
Oszczędzaj się. Zosia nadrobi swoją aktywnością a i Ty od stycznia nie będziesz miała czasu już tak poleżeć [emoji38]

[emoji127] 28.10.2017
 
No lepiej lepiej widzisz że doszłam pod palmy :D
Od kilku dni nie boli głowa , za to żołądek wciąż dokucza.....
No lekko nie ma. Tez pol nocy nie spalam mówiąc oględnie przez układ trawienny [emoji13] jeszcze parę miesięcy nas czeka[emoji6]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Dziewczyny, nadrobię Was później, ale chcialam Wam oznajmić, że od wtorku Zosia jest z nami na Świecie:) 10/10 w skali Apgar, 3410 g. Jesteśmy już w domu. Ja walczę o laktację, cyce jak donice mi się zrobiły, a prawie nic nie leci. Mała jest moim cudem:)
Gratulacje :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
No lekko nie ma. Tez pol nocy nie spalam mówiąc oględnie przez układ trawienny [emoji13] jeszcze parę miesięcy nas czeka[emoji6]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
Mnie też pod koniec ciąży zlapaly mdłości i znów przytulanie z kibelkiem było [emoji14]

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry