reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny, jak to się mówi : wszędzie dobrze , gdzie nas nie ma. Te co poza Polską , będą tęsknić do kraju, te które w Pl rozważać wyjazd. Nigdzie nie jest różowo , pieniądze nie leżą na ulicy... Ale nie powiem , że życie nie jest łatwiejsze np tu gdzie ja jestem, jednak ile bym dała żebym mogła wpadać na kawę do siostry, małego podrzucac babciom i wpadać do mamy na niedzielne obiadki ...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Dokladnie tak! W samo sedno.
Zyje sie duuuzo latwiej "na zachodzie" choc zapieprzac trzeba jak wszedzie. Powrotu nie rozwazam, ale za rodzina i przyjaciolmi tesknie bardzo...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja niestety tez nic po nikim nie dostanę i wszystko musimy sami zakupić ale stwierdziłam ze kupię na olx pakę używanych ciuszków bo to dziecko za chwile z tego wyrośnie . Dziewczyny maja naprawdę zadbane rzeczy i za 300 zł można kupić na pół roku ciuszki .nie można tez dać się zwariować ,normalne ze każdy by chciał ale moment kiedy się urodzi stanie się dopiero wydatkiem i kasa już będzie szła regularnie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja 3/4 ciuszkow mam z ciucholandu i ze sprzedazy od dziewczyn...super zadbane i jestem bardzo zadowolona...
 
Czy pis czy onr - jeden koniec. Jak widziałam ta wk**wina minę kaczyńskiego gdy krzyczał o zdradzieckich mordach i kanaliach to miałam skojarzenia z hitlerem. Zabrakło mi tylko charakterystycznego gestu machania rękoma.

[emoji127] 28.10.2017

To jest czlowiek chory... chory z nienawisci...
A mimo to tlumy za nim ida. Klapki na oczach nasz narod ma niestety...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To jest czlowiek chory... chory z nienawisci...
A mimo to tlumy za nim ida. Klapki na oczach nasz narod ma niestety...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety tacy jesteśmy, szlachta zaściankowa... Butni, że nikt rządzić nami nie będzie i z każdej niewoli się wyzwolimy, będziemy pierwsi stawiać opór, ale... sami sobą też nie potrafimy rządzić niestety :(
 
Do góry