reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Super kolor [emoji106] ja wlasnie chce jakis uniwersalny [emoji4] [emoji5]

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
No to ten właśnie taki jest. A jeśli chodzi o monitory oddechu to ja wolę dmuchać na zimne. Większość moich znajomych nawet jeśli miała to one nigdy się nie włączyły i chwała Bogu. Natomiast jedną koleżankę w nocy obudził alarm i w ten sposób uratował jej córce życie. Droga sprawa bo ok 400 pln za sztukę ale życie dzieci nie ma ceny.

[emoji127] 28.10.2017
 
reklama
Dziewczyny, nadrobię Was później, ale chcialam Wam oznajmić, że od wtorku Zosia jest z nami na Świecie:) 10/10 w skali Apgar, 3410 g. Jesteśmy już w domu. Ja walczę o laktację, cyce jak donice mi się zrobiły, a prawie nic nie leci. Mała jest moim cudem:)
 
@Ewunka czemu mam dwa razy taki brzuch jak Ty?[emoji53] czyżbym za dużo zarla? [emoji16]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
No bardzo możliwe że to od tego żarcia:laugh2:
Na zdjęciu nadmuchalam się jak balon żeby było widać że tam ktoś jest ;)
Marcelina z tych wybrednych nie lubi jeść w 15 tc dopiero minęły mi mdłości które miałam 24 h na dobę jeszcze nie wróciłam do wagi z dnia transferu....
Waga - brzuchem się nie przejmuj dbaj o Was staraj się w miarę zdrowo jeść;) no i ruch ! Ruch to zdrowie :D
 
Dziewczyny, nadrobię Was później, ale chcialam Wam oznajmić, że od wtorku Zosia jest z nami na Świecie:) 10/10 w skali Apgar, 3410 g. Jesteśmy już w domu. Ja walczę o laktację, cyce jak donice mi się zrobiły, a prawie nic nie leci. Mała jest moim cudem:)
Ahhh gratuluję Was i cieszę się razem z Wami [emoji1] powodzenia

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
Dziewczyny, nadrobię Was później, ale chcialam Wam oznajmić, że od wtorku Zosia jest z nami na Świecie:) 10/10 w skali Apgar, 3410 g. Jesteśmy już w domu. Ja walczę o laktację, cyce jak donice mi się zrobiły, a prawie nic nie leci. Mała jest moim cudem:)
Gratuluję

[emoji127] 28.10.2017
 
No bardzo możliwe że to od tego żarcia:laugh2:
Na zdjęciu nadmuchalam się jak balon żeby było widać że tam ktoś jest ;)
Marcelina z tych wybrednych nie lubi jeść w 15 tc dopiero minęły mi mdłości które miałam 24 h na dobę jeszcze nie wróciłam do wagi z dnia transferu....
Waga - brzuchem się nie przejmuj dbaj o Was staraj się w miarę zdrowo jeść;) no i ruch ! Ruch to zdrowie :D
Hehehe Kochana ja muszę trzy tygodnie leżeć plackiem ( plamienia ) więc o ruchu mowy nie ma chyba ze z boku na bok [emoji16]

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu [emoji813]
 
reklama
Dziewczyny, nadrobię Was później, ale chcialam Wam oznajmić, że od wtorku Zosia jest z nami na Świecie:) 10/10 w skali Apgar, 3410 g. Jesteśmy już w domu. Ja walczę o laktację, cyce jak donice mi się zrobiły, a prawie nic nie leci. Mała jest moim cudem:)
Gratulacje[emoji7] zdrówka dla Was[emoji9]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry