reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Cześć Dziewczyny prawie wogole się tu u Was nie udzielam bardziej aktywnie działam na grudniowkach choć termin mam na 29.11:) ale Was podczytuje i trzymam kciuki.U nas będzie chłopak prawdopodobnie Janek :biggrin2:w minioną środę byłam na polowkowych i mały waży już 450 g:) Ilonka mam nadzieję że wszystko się wyjaśni i liczę na błąd laboratorium choć ja miałam taki przypadek w Invicta że mężowi wyszła cytomegalia ja w panikę zrobiliśmy igm i jeszcze raz krew i nic czysto., jakież było nasze zdziwienie ale zaufalam prof.Lukaszukowi i jest okej.Trzymam kciuki :)@AniaCh83 cieszę się że u Ciebie wszystko super mamy podobny termin :biggrin2:
Bo my chyba razem transfer miałyśmy albo bete ... już nie pamiętam ... Ale czuje powiązania [emoji6]
Fajne imię Janeczek [emoji7]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jestem już w domku.
Więc tak wynik toxo igg Ujemny !!! Czyli był błąd w tamtym labo! Czekając na wyniki myślałam że padne taki stress, jeszcze po wizycie zrobiłam na igm, by mieć pewność że wszystko jest ok. Jeszcze czekam na wynik.
Miałam dziś też badania przepływów i zbadany został malutki tak jak na połówkowym
Tak nam ładnie się pokazał[emoji7]
1500639448-aaaaaa.jpeg

Jestem taka szczęśliwa [emoji16]Tylko portfel pusty [emoji23]i gdzie tu myśleć o wyprawce [emoji28]ale najważniejsze że wszystko jest ok [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Uff, To dobrze !
I ślicznego masz babelka [emoji9]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No u mnie na forum listopadowych mamusiek ,to aż huczy od wyprawek[emoji2]a ja tylko popatrzę, bo narazie nic z tego[emoji28]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też jestem na listopadowkach od kilku dni... Ale Ciebie nie widziałam ... Nie pisałaś nic czy jesteśmy na innych wątkach ?

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, jak to się mówi : wszędzie dobrze , gdzie nas nie ma. Te co poza Polską , będą tęsknić do kraju, te które w Pl rozważać wyjazd. Nigdzie nie jest różowo , pieniądze nie leżą na ulicy... Ale nie powiem , że życie nie jest łatwiejsze np tu gdzie ja jestem, jednak ile bym dała żebym mogła wpadać na kawę do siostry, małego podrzucac babciom i wpadać do mamy na niedzielne obiadki ...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, jak to się mówi : wszędzie dobrze , gdzie nas nie ma. Te co poza Polską , będą tęsknić do kraju, te które w Pl rozważać wyjazd. Nigdzie nie jest różowo , pieniądze nie leżą na ulicy... Ale nie powiem , że życie nie jest łatwiejsze np tu gdzie ja jestem, jednak ile bym dała żebym mogła wpadać na kawę do siostry, małego podrzucac babciom i wpadać do mamy na niedzielne obiadki ...

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Dużo tu prawdy. Ja jestem bardzo rodzinna i nie wytrzymalabym z dala od rodziców i siostry. Ale jeśli by nas to zmusiło wyjechać to cóż innego pozostaje...

Właśnie oglądam fakty. Tragedia co się dzieje...

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry