reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
czesc dziewczyny.chcialabym dolaczyc do was.dlugo sie balam zeby nie zapeszyc;)troszke was podczytywalam...jestem z "kto po ivf".niektore was znam inne poznam:)leczylam sie w novum.jestem z piaseczna:)mam 37 lat i 9 letniego synka z naturalnej ciaży.
Nawet nie wiedziałam, że z Piaseczna jesteś. Ja spod Zalesia Górnego :)
 
Dokladnie tak. Ja mialam od 140-150. Ale norrmy sa od 120. Tetno jest chyba tez mniejsze jak dziecko spi. Tak mysle
Ja miałam na początkach ciąży tętno małej nawet w granicach 170.
Na ktg w szpitalu jako tętno prawidłowe określają między 110/120 do 175/180.
Tętno nie tyle jest mniejsze co jest mniej więcej równe,jak dziecko śpi.
Moja na ktg jak spała to miała np w granicach 140/143 :) Dlatego na ktg lekarze nie lubią jak dzieci śpią i robią wszystko żeby je pobudzić ;) żeby sprawdzić jak pracuje serce dziecka przy wyższych wartościach tętna (czy nie ma migotan itp)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej wszystkim, mam pytanko.. Jestem w 14 tc i od pewnego zauważam taki gesty, ciągnący, przezroczysty śluz..nie ma go jakoś duzo ale jest. Miała tak któraś? Do lekarza idę dopiero 20.06 :/ a się trochę martwię
 
Do góry