reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Aniu, ja mam taki podstawowy, który nie wyświetla tętna (angel sounds) i przez pierwszy tydzień przyznam się, ale słuchałam swojego tętna i byłam przekonana, że to dziecka;) Coś mi nie pasowało, bo u lekarza było to jak tętent konia, a ten, który słyszałam był wolniejszy.
Spróbuj jeszcze raz, nad samym łonem, powinno być właśnie słychać tętent konia (przynajmniej u mnie tak było słychać). Na początku też trochę mi zajmowało znalezienie tętna, także spokojnie, dziecko ma tam teraz dużo miejsca.
Ja przez chwilę właśnie usłyszałam takie jak u lekarza , ale krotko, najbardziej niepokoją mnie te cyferki wlasnie, bo jak się już pojawiło to na chwile i tylko ponad 130. Drugi raz szukałam i przez chwilę minęło 141 a później nic i nic. Polecialabym do lekarza normalnie jakbym była w pl. Żel na brzuch nakladam, tuż na lonem, wydaje sie ze robię jak trzeba... :(
O tym właśnie mówiła moja położna , że i u niej te cyferki przeskakuja trzeba dobrze namierzyć.
Żel nakłada na brzuch.

Ewcia cieszę się Twoim szczęściem.

Kalendarza nie wklejam bo nic się w nim nie dzieje.

Poczatek to musisz byc cierpliwa...ja nie lezalam na plasko...milimetr po milimeyrze szukalam bardzo azybkiego tetna...takie malutkie to twoje bedzie...


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
czesc dziewczyny.chcialabym dolaczyc do was.dlugo sie balam zeby nie zapeszyc;)troszke was podczytywalam...jestem z "kto po ivf".niektore was znam inne poznam:)leczylam sie w novum.jestem z piaseczna:)mam 37 lat i 9 letniego synka z naturalnej ciaży.
 
Ja przez chwilę właśnie usłyszałam takie jak u lekarza , ale krotko, najbardziej niepokoją mnie te cyferki wlasnie, bo jak się już pojawiło to na chwile i tylko ponad 130. Drugi raz szukałam i przez chwilę minęło 141 a później nic i nic. Polecialabym do lekarza normalnie jakbym była w pl. Żel na brzuch nakladam, tuż na lonem, wydaje sie ze robię jak trzeba... :(





Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
A dlaczego sie przestraszylas cyferek? Wlasnie takich powinnas sie spodziewac...
 
reklama
Do góry