reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
U mnie tez ok. Orzeszek rosnie i ma 4.3cm wyprzedzajac troche termin z transferu. Serduszko bije ladnie, raczki sa, nozki sa.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
I wrzuce jeszcze fotke:
1495650904-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
AniaCh ja tez korzystałam z detektora tętna, mam sonoline z wyświetlaczem. Bardzo mnie to uspokajało na początku i wiem ze dużo dziewczyn po poronieniach z tego korzysta. Teraz juz w sumie nie używam bo malutka bardzo ruchliwa, ale na początku było to super.

Jaskółcia u nas na wsi jest jedna ale przyjdzie pewnie dopiero po porodzie do dziecka, w ciazy nie przychodzi, zreszta ja mam usg co tydzień wiec teraz taka położna by mi w sumie bardziej przeszkadzała chyba. W sumie najchętniej bym w ogóle zrezygnowała z takiej położnej ale raczej sie nie da :/
Hehe :), mi w sumie najbardziej zależy żeby ta położna, która przyjdzie po porodzie miała mniej więcej aktualną wiedzę, a nie taką sprzed 20 lat. Skoro będzie na wizycie to warto, żeby coś sensownego doradziła, zwłaszcza, że trochę mnie stresuje ten okres po porodzie:)
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedź z położną. Ja dopiero zaczynam się rozglądać i chyba też poczytam trochę opinii odnośnie tych z okolicy. Rustynka u Ciebie to w ogóle fajnie, że do domu przyjeżdża, ciekawe czy u mnie też oferują taką usługę, bo mieszkam na obrzeżach miasta i już trochę mi ciężko wybierać się gdzieś autobusami.

Akurat moja położna ma do mnie rzut beretem bo to sąsiadka ;) Ale ma sporo dziewczyn w mieście i poza i tez ona dojeżdża . Bardzo fajna babka az żaluje że nie pracuje u nas w szpitalu:hmm:
Po mimo ,iż położną jest od lat przekazuje wiedzę którą uaktualnia na bieżąco. Także nie są to rady sprzed epoki kamienia łupanego.
 
Ostatnia edycja:
AniaCh ja tez korzystałam z detektora tętna, mam sonoline z wyświetlaczem. Bardzo mnie to uspokajało na początku i wiem ze dużo dziewczyn po poronieniach z tego korzysta. Teraz juz w sumie nie używam bo malutka bardzo ruchliwa, ale na początku było to super.

Jaskółcia u nas na wsi jest jedna ale przyjdzie pewnie dopiero po porodzie do dziecka, w ciazy nie przychodzi, zreszta ja mam usg co tydzień wiec teraz taka położna by mi w sumie bardziej przeszkadzała chyba. W sumie najchętniej bym w ogóle zrezygnowała z takiej położnej ale raczej sie nie da :/
Zamówiłam wczoraj. Nie mogę się doczekać aż przyjdzie. Też ten model :)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny u mnie wszystko super :)dziękuję za kciuki. Dzidziuch ma już 7 cm , pływał jak szalony., wymachiwal czym tylko mógł :biggrin2:Test pappa tez ok :)także sama radość :-) :)
Dziewczyny , super wiesci :)
U mnie tez ok. Orzeszek rosnie i ma 4.3cm wyprzedzajac troche termin z transferu. Serduszko bije ladnie, raczki sa, nozki sa.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś w Dzień Mamy poszłam zobaczyć me dziecię :biggrin2:
Ma już 10 mm i mini rączki hi ( znaczy będą z tego rączki) serducho pięknie mi śpiewalo.
Wszystko ok rasnie.
Tylko takie mam migreny że czasem ledwo na oczy patrzę Ale.... kto by tam zwracał na takie szczegóły uwagę :laugh2:


Mi na takie bóle migrenowe pomaga jak wcieram sobie w skronie i czoło Amol lub Argol po jakimś czasie czuje ulgę tylko niewiem czy u Ciebie też takie specyfiki są :) pachne po tym jakby kamfora ale co tam;)
 
reklama
Do góry