reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Aż sprawdziłam jak u nas w rozpisce, ale też na 1 rok nie mamy meningokoków. Dziwne, że tak wcześnie Wam chce dać.

My ostatecznie zdecydowaliśmy się na 5w1 + WZW, a osobno w innym terminie pneumokoki, ale kupujemy sami Prevenar 13, bo ta refundowana jest kiepska.. Co do rota, to jeszcze nie wiem czy będziemy odraczać, czy zaczniemy od razu.
Ale czytam, że najwiecej zachorowań jest do pierwszego roku życia, a można szczepi od drugiego miesiąca skończonego.
Też wzieliśmy tą Prevenar 13.
 
reklama
Witam się po chwilowej nieobecności, ale praca mnie nieco pochłania. Dziś dopadło mnie choróbsko. Katar, gardło i kaszel. Macie jakieś sposoby na to? Oprócz tego zaczęły mnie dość mocno boleć plecy na dole ale tylko przy chodzeniu. Czy to jest niebezpieczne?
 
Witam się po chwilowej nieobecności, ale praca mnie nieco pochłania. Dziś dopadło mnie choróbsko. Katar, gardło i kaszel. Macie jakieś sposoby na to? Oprócz tego zaczęły mnie dość mocno boleć plecy na dole ale tylko przy chodzeniu. Czy to jest niebezpieczne?

Jak mnie dopadło chorubsko to miałam zalecone aby gardło płukać hascoseptem, na katar robić inhalacje z olejku eukaliptusowego przyskac woda morska, na kaszel ssalam tabletki *spam* no i miałam robić syrop z cebuli. Do tego piłam rano i wieczorem gorący napój z cytryny imbiru i miodu i przeszło szybko
 
Witam :) jestem już jakiś czas po wizycie ale byłam tak zmęczona że tylko lezalam. A więc tak jestem w 28 tc i maluszek waży już 1487 g wszystko jest dobrze , tylko niepokoi mnie że jest raz obwiniety pępowina , a i mam skurcze które nie wiedziałem że twardniejacy brzuch to to, uświadomił mnie dr i kazał brać Nospe doktorat 2x1 . Zobaczyłam i mam zdjęcie buski maluszka z profilu, wydaje mi się że przypomina troszkę mnie i m :)
 
Jak mnie dopadło chorubsko to miałam zalecone aby gardło płukać hascoseptem, na katar robić inhalacje z olejku eukaliptusowego przyskac woda morska, na kaszel ssalam tabletki *spam* no i miałam robić syrop z cebuli. Do tego piłam rano i wieczorem gorący napój z cytryny imbiru i miodu i przeszło szybko

Dziękuję za wskazówki, ja na razie bez leków, tylko na inhalacji solą fizjologiczną i na herbatkach...
 
Cześć dziewczyny my juz w domku od poniedziałku. Wojtus jest cudowny[emoji7][emoji7]spi je mruczy troszkę płacze. Niestety nie mam pokarmu na tyle żeby zaspokoić jego głód. Poza tym w szpitalu po CC nie dostawilu mi go do piersi tylko od razu butla i on nie chce ssać cycusia.

Mieliśmy małe przeboje w szpitalu mały trafił na intensywna po porodzie gdyż nie mógł się zagrzac i strasznie im charczal. A mi robili transfuzje ,morfologia dramat była, juz do domu spskowana w niedzielę byłym a tu nagle lekarz wpada ze on wstrzymuje wypis i przetaczamy krew. W trakcie dostała drgawek oblał mnie zimny pot.. Masakrycznie sie czulam.

Motylku ja tez poproszeni o zaproszenie do gr.zamkniętej.

Dziewczyny a to mój syn.
1488528079-aaaaaa.jpeg

1488528092-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny my juz w domku od poniedziałku. Wojtus jest cudowny[emoji7][emoji7]spi je mruczy troszkę płacze. Niestety nie mam pokarmu na tyle żeby zaspokoić jego głód. Poza tym w szpitalu po CC nie dostawilu mi go do piersi tylko od razu butla i on nie chce ssać cycusia.

Mieliśmy małe przeboje w szpitalu mały trafił na intensywna po porodzie gdyż nie mógł się zagrzac i strasznie im charczal. A mi robili transfuzje ,morfologia dramat była, juz do domu spskowana w niedzielę byłym a tu nagle lekarz wpada ze on wstrzymuje wypis i przetaczamy krew. W trakcie dostała drgawek oblał mnie zimny pot.. Masakrycznie sie czulam.

Motylku ja tez poproszeni o zaproszenie do gr.zamkniętej.

Dziewczyny a to mój syn.
1488528079-aaaaaa.jpeg

1488528092-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wojtuś śliczny :)
Sprawdź proszę pocztę, bo zaproszenie powinnaś dostać już w poprzednią sobotę. Jeśli nie ma, to zaraz się tym zajmę.
Mam nadzieję, że już dobrze się czujesz. A jak wyglądały Twoje wyniki morfologii przed porodem? Coś wskazywało na to, że może być problem? I jak w ogóle doszło do cc? Chciałaś rodzić sn, prawda?
 
reklama
Cześć dziewczyny my juz w domku od poniedziałku. Wojtus jest cudowny[emoji7][emoji7]spi je mruczy troszkę płacze. Niestety nie mam pokarmu na tyle żeby zaspokoić jego głód. Poza tym w szpitalu po CC nie dostawilu mi go do piersi tylko od razu butla i on nie chce ssać cycusia.

Mieliśmy małe przeboje w szpitalu mały trafił na intensywna po porodzie gdyż nie mógł się zagrzac i strasznie im charczal. A mi robili transfuzje ,morfologia dramat była, juz do domu spskowana w niedzielę byłym a tu nagle lekarz wpada ze on wstrzymuje wypis i przetaczamy krew. W trakcie dostała drgawek oblał mnie zimny pot.. Masakrycznie sie czulam.

Motylku ja tez poproszeni o zaproszenie do gr.zamkniętej.

Dziewczyny a to mój syn.
1488528079-aaaaaa.jpeg

1488528092-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ma slodziutka buzke...tylko calowac...buziaki wirtualne dla was...
 
Do góry