reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
My po szczepieniu. Poszlo 6 w 1, pneumokoki 13 i rotawirus. Mąż nie patrzył na kłucie a mi łzy poszły. Ale mus to mus. Mała ma 4kg. Tylko nie zmierzyli jaka długa. Pytałam o karmienie. Bo na mleku którym karmie jest na ten wiek 6 dawek po 120 a mała je 7 razy po 130. Doktorka powiedziała, że dobrze karmie bo każde dziecko jest inne i książka to jedno a zycie pokazuje co innego.
Teraz musze poczytac o meningokokach bo pielegniarka tyle sie nagadała a ja nic nie zaczaiłam. Tyle tylko że za 2-3 tygodnie trzeba wystartowac. Doktorka mówiła ze szkoda ze nie ma wpisu że wcześniak bo byłaby podkładka pod refundacje szczepień.
Aż sprawdziłam jak u nas w rozpisce, ale też na 1 rok nie mamy meningokoków. Dziwne, że tak wcześnie Wam chce dać.

My ostatecznie zdecydowaliśmy się na 5w1 + WZW, a osobno w innym terminie pneumokoki, ale kupujemy sami Prevenar 13, bo ta refundowana jest kiepska.. Co do rota, to jeszcze nie wiem czy będziemy odraczać, czy zaczniemy od razu.
 
Ciężka sprawa :( co 1,5h chce wtedy jeść a teraz aż tak zanosil się płaczem, że musiałam dać mm. U mnie strasznie krótko ssie cycka. W sumie może 20min je i wypluwa. Chyba u mnie to nie wyjdzie :(

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Co to za czarne myśli?
Cierpliwości:) to dopiero pierwszy dzień
Przez cały dzień nie podawałaś mm?to ogromny sukces!!! Ja też dałam 70ml mm bo Alan już był zmęczony po całym dniu,rehabilitacji a i ja chciałam by pospał trochę dłużej żebym miała choć chwilę oddechu:)
Wierzę że nam się uda:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co to za czarne myśli?
Cierpliwości:) to dopiero pierwszy dzień
Przez cały dzień nie podawałaś mm?to ogromny sukces!!! Ja też dałam 70ml mm bo Alan już był zmęczony po całym dniu,rehabilitacji a i ja chciałam by pospał trochę dłużej żebym miała choć chwilę oddechu:)
Wierzę że nam się uda:)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Dawalam ale mniej niż zawsze i nawet nie wszystko zjadł. Bo jednak przyzwyczajony jest do butli. Zobaczymy jutro

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry