reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja też czekałam miesiąc na wizytę. Masz fb? jest tam taka grupa cukrzyca ciążowa, ja bardzo dużo się z niej dowiedziałam. Musisz jeść minimum 6 posiłków, śniadanie, 2 śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja, 2 kolacja. Pierwsze sniadanie najpóżniej o 8.30, następne co 2-3h. 2 kolacja 21-22.
Nie mam niestety...no nic poszukam czegos w google...
 
reklama
Nie mam niestety...no nic poszukam czegos w google...
Artykuły do poczytania
Utworzona przez użytkownika Ewa Werner-Malento w dniu 29 maja 2015 o 08:43
Dieta

O tej cukrzycy

PrzepisyLinki do stron z konkretnymi przepisami, ale i do całych blogów. Gdzie szukać, zeby znaleźć cos smacznego z "niczego". Bo z cukrzycą można jeść smacznie i różnorodnie :)

 
Jestem po wizycie. 25t3d mala wazy ~880g i jest wszystko ok z nia. Oczywiscie jeszcze nigdy nie zobaczylam jej buzki bo odwraca sie pleckami a do tego raczki kladzie na twarz. Co do crp i leukocytow to tak jak myslalam...gin powiedziala ze juz nie ma pomyslu i taka moja natura. Co do glukozy to oczywiscie mam nietolerancje glukozy i dostałam skierowanie do diabetologa. Najwczesniej wizyta w moim miescie jest kuzwa 22 lutego.
Dziewczyny z cukrzyca ciezarnych...podeslijcie mi jakies wasze diety lub to co mozna jesc a czego nie to chociaz przez te 3 tyg bezczynnosci sie do nich dostosuje...
Tak jak ktos juz pisal 6 posilkow nie za duzych...
Dokladniej ciezko pomoc bo diabetolog wyliczyla mi ile wymiennikow weglowodanowych mam spozywac w ciagu dnia - a ta ilosc zalezy od wagi i wzrostu sprzed ciazy... Ja mialam duzo bo 21ww (184 cm i 81kg)
Te wymienniki rozbija ci na posilki i musisz sie w miare tego trzymac... Lista ww w produktach w internecie wystepuje w wielu miejscach... Najlepiej uzywac produktow z niskim ww...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Artykuły do poczytania
Utworzona przez użytkownika Ewa Werner-Malento w dniu 29 maja 2015 o 08:43
Dieta

O tej cukrzycy

PrzepisyLinki do stron z konkretnymi przepisami, ale i do całych blogów. Gdzie szukać, zeby znaleźć cos smacznego z "niczego". Bo z cukrzycą można jeść smacznie i różnorodnie :)

Bardzo ci dziekuje...
 
Tak jak ktos juz pisal 6 posilkow nie za duzych...
Dokladniej ciezko pomoc bo diabetolog wyliczyla mi ile wymiennikow weglowodanowych mam spozywac w ciagu dnia - a ta ilosc zalezy od wagi i wzrostu sprzed ciazy... Ja mialam duzo bo 21ww (184 cm i 81kg)
Te wymienniki rozbija ci na posilki i musisz sie w miare tego trzymac... Lista ww w produktach w internecie wystepuje w wielu miejscach... Najlepiej uzywac produktow z niskim ww...

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje...
 
reklama
Do góry