reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Grudniowe mamusie, czy dzieciaczki reaguja na dzwieki?
My sie martwimy, bo jak zadzwonie gdzechotka to Tymek nie reaguje, no ale szumis na niego dziala. W szpitalu mial badany sluch i bylo dobrze.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jadlam kromke chleba na pierwsze i na drugie sniadanie. Najpierw moglam tylko razowy z prawdziwej piekarni. Potem moglam orkiszowy. Trzeba zobaczyc ktory nie podwyzsza cukru. Do tego chuda wedlin warzywa bez limitu. Na drugie sniadanie twarog chudy lub jajka na twardo. Na obiad 4 lyzki kaszy orkiszowej(z biedry) 3/4 szkl ciemnego makaronu- to ilosci po ugotowaniu. Im bardziej al dente tym lepien lub 2 srednie ziemniKi. Do tego chude mieso z rekawa, ryba z foli. Ja pod koniec ciazy pozwalalam sobie na wiecej smazonego i chyba od tego watroba mi wysiadla. Wiec lepiej trzymac sie tych chudszych wersji obiaxow. Na podwieczorek jablko plus garsc orzechow. Kolacja 2 kromki. Druga kolacja 1 kromka z zoltym serem. Ostatni miesiac diabetolog dodal pol drozdzowki bo mialam niski cukier na czczo. Tyle.
 
No i warzywa do kazdego posilku w duzych ilosciach mozna. Zamiast jablka moglam kiwi lub pol grejfruta.

A teraz zaczynsm dzien od kanapek z czekolada itd itp. Nie moge sie zasycic cukrem. Masakra.
 
Grudniowe mamusie, czy dzieciaczki reaguja na dzwieki?
My sie martwimy, bo jak zadzwonie gdzechotka to Tymek nie reaguje, no ale szumis na niego dziala. W szpitalu mial badany sluch i bylo dobrze.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Alan reaguje na głośne i nagłe dźwięki reszta nie robi na nim większego znaczenia np jak śpi to mogę odkurzać tuż obok niego ale jak wczoraj sąsiedzi wiercili to oczy miał jak 5 zł i słuchał :) badanie słuchu też miał i było ok

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba kupie ta butelke na probe bo mojej z aventu mleko bokiem plynie ze szyja i ciuszki mokre. Myslalam ze moze smoczki za bardzo sterylizuje i sie wyrobily. No i dzis maz kupuje cos na kolke bo prawie codziennie po 23 jest placz i baki.
 
Chyba kupie ta butelke na probe bo mojej z aventu mleko bokiem plynie ze szyja i ciuszki mokre. Myslalam ze moze smoczki za bardzo sterylizuje i sie wyrobily. No i dzis maz kupuje cos na kolke bo prawie codziennie po 23 jest placz i baki.
Te butelki sa na kolki. Dziecko nie lyka powietrza. Wyczytalam, ze zaprojektowal je jakis lekarz.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gabrys na głośne dźwięki tez nie reaguje może spać przy odkurzaniu, wiercenie. Ale jak usłyszy nagle jakiś dźwięk to się budzi i na nie reaguje.
 
reklama
Do góry