reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Straw bardzo sie ciesze ze pomoglam , ja tez juz nie wroce do Aventu ;)
Wczoraj karmilam Twoimi i Tymek nic nie ulal. Dzis rano dalam mu z aventu, zeby zobaczyc czy uleje jak zawsze z aventu i ulal mi jak zawsze( strasznie duzo).
Duzo wilniej z niej pije i nie krztusi sie. Co dziwne nie odbija mu sie, bo chyba nie lyka tego powietrza jak w avencie. Po avencie odbijal ( bekal jak stary chlop, tak glosno).
Butelki rewelacja. Teraz kupilam 2 sztuki 120ml, ale napewno dokupie wiecej. Najlepiej wydane pieniadze[emoji6]

Ja myslalam ze on mi wymiotuje bo tak ulewal, widac to bylo po avencie[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Wczoraj karmilam Twoimi i Tymek nic nie ulal. Dzis rano dalam mu z aventu, zeby zobaczyc czy uleje jak zawsze z aventu i ulal mi jak zawsze( strasznie duzo).
Duzo wilniej z niej pije i nie krztusi sie. Co dziwne nie odbija mu sie, bo chyba nie lyka tego powietrza jak w avencie. Po avencie odbijal ( bekal jak stary chlop, tak glosno).
Butelki rewelacja. Teraz kupilam 2 sztuki 120ml, ale napewno dokupie wiecej. Najlepiej wydane pieniadze[emoji6]

Ja myslalam ze on mi wymiotuje bo tak ulewal, widac to bylo po avencie[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj tak z tym ulewaniem u nas tez sie zakonczylo - sporadycznie tylko jak sie przeje, a bekanie juz delikatniejsze bo wczesnie tak jak mowisz jak stary chlop az czasem sie wystraszyl chyba tego :)
 
Dziewczyny o jakiej butelce piszecie? bo właśnie się zastanawiam jaką zamówić na początek, i nie mam pojęcia.
 
reklama
Do góry