reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

bb6f27ab5b2d54547b7481424c1adb29.jpg


Dynia :-)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
Gdzie dynnia???
Piekny masz brzuszek!!!

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niewiele nizsza, 180 :-)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom

Wow to rzeczewiscie niewiele riznicy a patrz ty szczupla blizniaczki a ja taka krowka JuZ raczej -przynajmniej tak Sue czuje,wiec czemu tak puchne to niewiem , Ale zdrowotnie ok z nami co najwazniejsze i JuZ ;)

Nieagatka [emoji3][emoji3]uwazaj z tym cisnieniem ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wow to rzeczewiscie niewiele riznicy a patrz ty szczupla blizniaczki a ja taka krowka JuZ raczej -przynajmniej tak Sue czuje,wiec czemu tak puchne to niewiem , Ale zdrowotnie ok z nami co najwazniejsze i JuZ ;)

Nieagatka [emoji3][emoji3]uwazaj z tym cisnieniem ...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nic nie moge zrobic. Nigdy problemow z tym nie mialam, ale z nerkami cale zycie, wiec mozliwe, ze to powiazane...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nic nie moge zrobic. Nigdy problemow z tym nie mialam, ale z nerkami cale zycie, wiec mozliwe, ze to powiazane...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

;((( oh bidulo ,no Ale waga lekarz mowi w normie...Ja tez mialam za dziecka priblemy z nerkami nawet siusialam do lozka w wieku 8 lat ,pamietam w szpitalu bralam ochydne lekarstwa gorzkie ...mialam miec operacje ,jednak Po lekach poprawilo Sue ..

cisnienie mierze co msc i jest ok .....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry