reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Martka a Twoj maluszek nie jest przekarmiony??? [emoji12]
Ja wracam z wizyty od pediatry neonatologa i moj maly jest przekarmiony i dlatego rzyga i mu sie ulewa. Duzo przybiera i lekarz mowi ze jak dziecko duzo przybiera to tez nie jest dobrze. Mam mu dalej dawac jak dawalam ale nie zwiekszac przez jakis czas porcji. Mam nie budzic na jedzenie. Wazy juz 4610[emoji1]

No i troche cwiczen mamy. Pierwszy lekarz ktory porzadnie zajal sie naszym maluszkiem!!!
Ma szpotawe nozki czy jak to sie tam nazywa, ale nie wrodzone tylko wynika to z ulozenia w brzuszku i braku w nim miejsca, wiec wypracuje sie to cwiczeniami.
Do tego lekka asymetria i tez cwiczenia.
Bioderka juz sa ok.
Torbielki w splocie naczyniowkowym w glowce dalej sa ale sie nie powiekszaja i lekarz mowi ze duzo dzieci je ma i zyje i zeby tym sie nie martwic.
No i z moja dieta mi namieszal, kazal wszystko jesc tylko lekko i zdrowo i obserwowac dziecko i powoli wprowadzac produkty.
No i jeszcze...maly mial pampersika i pajacyk welurowy i lekarz mowi ze jest przegrzewany. Mamy lzej ubierac. W domu ma byc 20 stopni a do kapieli 22.
Chyba wszystko napisalam[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój mały też miał torbielka , był kontrolowany i się zmniejsza. Niektóre dzieci mają i rodzice nawet nie wiedzą, więc to nic groźnego:)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A jak wyglądają Wasze kąpiele? U mnie to koszmar. Potrafi wyć od początku, a jak ma dobry humor to zaczyna po wyjęciu z wanienki, przez ubieranie i inne zabiegi a kończy około 30 minut po wszystkim. Nie idzie jej nawet nakarmić, taka jest rozwrzeszczana.
Co robię žle? Po takim cyrku mam codziennie ból głowy i chyba sobie kupię zatyczki do uszu.
Córka nie chce mi pomagać. Nikt nie chce.
Co zrobić?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja osobiście uważam że te rehabilitacje to bujda. Teraz każde dziecko które z przyczyn różnych trafi do neurologa ma przepisane ćwiczenia, a dlaczego ? Bo dostają mnóstwo kasy za każde maleństwo. Co 2 dziecko chodzi na rehabilitację. A każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Gdyby nie te rehabilitacje to mój syn już by siedział a oni go zastopowali. A nagle jak przestałam chodzić na ćwiczenia to Szymek zaczął robić takie wygibasy że wiem że nic mu nie było. Asymetria też się sama wyrownala, był skrzywiony w brzuszku wiec później się musiał wyprostować sam. Kiedyś dzieci nie kierowali na ćwiczenia i jakoś nic nam nie jest i żyjemy :) Każda z was zrobi jak uważa , ja mówię tylko jakie ja mam zdanie . I oczywiście nie mówię o wczesniakach bo to inna sprawa. :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak wyglądają Wasze kąpiele? U mnie to koszmar. Potrafi wyć od początku, a jak ma dobry humor to zaczyna po wyjęciu z wanienki, przez ubieranie i inne zabiegi a kończy około 30 minut po wszystkim. Nie idzie jej nawet nakarmić, taka jest rozwrzeszczana.
Co robię žle? Po takim cyrku mam codziennie ból głowy i chyba sobie kupię zatyczki do uszu.
Córka nie chce mi pomagać. Nikt nie chce.
Co zrobić?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana nic nie robisz źle :) mój mały też krzyczał strasznie po kąpieli. Musisz to przetrwać :) z każdym dniem będzie coraz lepiej. Niektóre dzieciaczki po prostu nie lubią się ubierać :) przejdzie jej

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak wyglądają Wasze kąpiele? U mnie to koszmar. Potrafi wyć od początku, a jak ma dobry humor to zaczyna po wyjęciu z wanienki, przez ubieranie i inne zabiegi a kończy około 30 minut po wszystkim. Nie idzie jej nawet nakarmić, taka jest rozwrzeszczana.
Co robię žle? Po takim cyrku mam codziennie ból głowy i chyba sobie kupię zatyczki do uszu.
Córka nie chce mi pomagać. Nikt nie chce.
Co zrobić?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie tak bylo jak kapalismy na glodnego.
Teraz kapiemy pol godz. po karmieniu, maly sie cieszy, kopie nozkami. Jak go wyciagamy z wanienki to sie drze bo tak mu sie podoba kapiel. Sprobuj kapac po karmieniu.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
A jak wyglądają Wasze kąpiele? U mnie to koszmar. Potrafi wyć od początku, a jak ma dobry humor to zaczyna po wyjęciu z wanienki, przez ubieranie i inne zabiegi a kończy około 30 minut po wszystkim. Nie idzie jej nawet nakarmić, taka jest rozwrzeszczana.
Co robię žle? Po takim cyrku mam codziennie ból głowy i chyba sobie kupię zatyczki do uszu.
Córka nie chce mi pomagać. Nikt nie chce.
Co zrobić?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Alanek lubi się kąpać pod warunkiem że nie jest bardzo głodny ale pierwsze kąpiele też różnie wyglądały a to dlatego że my byliśmy zestresowani na początku, potem okazało się że Alan woli cieplejsze kąpiele a i samo przejście z wanienki na przewijak musi być płynne bo inaczej krzyki. Musicie się dotrzeć i będzie dobrze :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja osobiście uważam że te rehabilitacje to bujda. Teraz każde dziecko które z przyczyn różnych trafi do neurologa ma przepisane ćwiczenia, a dlaczego ? Bo dostają mnóstwo kasy za każde maleństwo. Co 2 dziecko chodzi na rehabilitację. A każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Gdyby nie te rehabilitacje to mój syn już by siedział a oni go zastopowali. A nagle jak przestałam chodzić na ćwiczenia to Szymek zaczął robić takie wygibasy że wiem że nic mu nie było. Asymetria też się sama wyrownala, był skrzywiony w brzuszku wiec później się musiał wyprostować sam. Kiedyś dzieci nie kierowali na ćwiczenia i jakoś nic nam nie jest i żyjemy :) Każda z was zrobi jak uważa , ja mówię tylko jakie ja mam zdanie . I oczywiście nie mówię o wczesniakach bo to inna sprawa. :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bylam prywatnie u lekarza bo chcielismy isc do kogos kto nam porzadnie dziecko obejrzy.
Lekarz jest bardzo dobrym specjalista. Jestesmy bardzo zadowoleni z wizyty. Trwala ponad godzine, a nie tak jak na nfz w przychodni gdzie tylko zwaza bobasa i hola do domu.
Ja osobiście uważam że te rehabilitacje to bujda. Teraz każde dziecko które z przyczyn różnych trafi do neurologa ma przepisane ćwiczenia, a dlaczego ? Bo dostają mnóstwo kasy za każde maleństwo. Co 2 dziecko chodzi na rehabilitację. A każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Gdyby nie te rehabilitacje to mój syn już by siedział a oni go zastopowali. A nagle jak przestałam chodzić na ćwiczenia to Szymek zaczął robić takie wygibasy że wiem że nic mu nie było. Asymetria też się sama wyrownala, był skrzywiony w brzuszku wiec później się musiał wyprostować sam. Kiedyś dzieci nie kierowali na ćwiczenia i jakoś nic nam nie jest i żyjemy :) Każda z was zrobi jak uważa , ja mówię tylko jakie ja mam zdanie . I oczywiście nie mówię o wczesniakach bo to inna sprawa. :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bylam prywatnie u lekarza bo chcielismy isc do kogos kto nam porzadnie dziecko obejrzy.
Lekarz jest bardzo dobrym specjalista. Jestesmy bardzo zadowoleni z wizyty. Trwala ponad godzine, a nie tak jak na nfz w przychodni gdzie tylko zwaza bobasa i hola do domu

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja bylam prywatnie u lekarza bo chcielismy isc do kogos kto nam porzadnie dziecko obejrzy.
Lekarz jest bardzo dobrym specjalista. Jestesmy bardzo zadowoleni z wizyty. Trwala ponad godzine, a nie tak jak na nfz w przychodni gdzie tylko zwaza bobasa i hola do domu.

Ja bylam prywatnie u lekarza bo chcielismy isc do kogos kto nam porzadnie dziecko obejrzy.
Lekarz jest bardzo dobrym specjalista. Jestesmy bardzo zadowoleni z wizyty. Trwala ponad godzine, a nie tak jak na nfz w przychodni gdzie tylko zwaza bobasa i hola do domu

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana cieszę się że trafiliście dobrze. Ja nie pisze o każdym przypadku :)

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry