reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja podaje Bebilon Pepti DHA byla u nas skaza :(
Flandi trzymam za Was kciuki ;)
Dziewczyny jestem rozkochana w swoim malym chlopczyku - piekne uczucie - warto bylo walczyc i tyle przejsc dla tych naszych istotek [emoji14] Chcialabym sie w koncu nim pochwalic , a nie moge tu nic wstawic gdybyscie chcialy to moge Wam pokazac na instagramie ?? :D
Nie mam instagrama[emoji15]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przy skazie białkowej jest wysypka i dziecko się drapie. Moja była poraniona cała i zielone kupy miała.
Z tego co piszesz w diecie nic nie nasz z nabiału. Stawiam na mleko modyfikowane. Przy skazie stosuje sie specjalne, na receptę, bo takie zwykłe zawiera laktozę.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kasia basia wlasnie ostatnio daje caly czas swoje mleko. Czasem mi sie zdarzy dac 1 raz modyfikowane, a i tak mialam z hippa z niska zawartoscia laktozy.
Moj caly czas jezdzi raczkami po buzi dokladnie po policzkach.
W sobote zjadlam tylko jogurt bo mi sie chcialo. W sobote zgrzeszylam z dieta bo juz bylam tak wyglodzona... Zjadlam troche frytek z piekarnika i paluszki rybne. Tak wiem...swinstwo, glupia ja!!! Na bledach sie czlowiek uczy!!!
Tak trzymalam diete od szpitala caly czas, tylko od szpitala on mial mleko modyfikowane i moje, teraz rozkrecilam tak laktacje ze ma praktycznie tylko moje.
No i do soboty jadlam maslo.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nika no to faktycznie u Was bez sensu rehabilitacja. My bylismy raz prywatnie, i bedziemy dalej chodzic. No i cwiczymy w domu. Co prawda Pani rehabilitantka powiedziala ze nie ma duzo tego napiecia miesniowego. Ale wolimy dmuchac na zimne.
U nas baaardzo podobnie ze spaniem :) :D 20.30/21 do 7/8 rano!! Nareszcie jako tako jestem wypoczeta :D
Maly ladnie rośnie, więc przestalismy do budzic nocami, w dzien sam sie domaga, a w nocy skoro spi to niech spi ;)
Aaa dziewczyny wlasnie rozszerzamy diete naszemu synkowi. W ruch poszla marchewka i dynia z ziemniaczkami. Na razie pelna akceptacja :D

Martini sliczny chlopczyk!!! Buziaczki

Straw spokojnie, po jedzeniu mozesz Maluszka wpiac do fotelika i jechac. Ja zawsze pod brode klade pieluszke czy sliniaka na wszelki wypadek jak by ulal. I jak ja rodzilam mojego wczesniaczka to mi polozne mowily ze mleko moje moze stac w temp pokojowej 4h, w lodowce dobe. I normalnie podgrzewalam do 40 st.
 
Ja podaje Bebilon Pepti DHA byla u nas skaza :(
Flandi trzymam za Was kciuki ;)
Dziewczyny jestem rozkochana w swoim malym chlopczyku - piekne uczucie - warto bylo walczyc i tyle przejsc dla tych naszych istotek :p Chcialabym sie w koncu nim pochwalic , a nie moge tu nic wstawic gdybyscie chcialy to moge Wam pokazac na instagramie ?? :D

Ja chcę!!!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mojemu malemu chyba cos jest[emoji15]
W niedziele zrobil mi zielona kupke. Lekarz mowi zeby poobserwowac bo moze cos zjadlam, no i do dzis byly juz prawie zolte, a ja wrocilam do swojej diety( sucharki, ryz, marchewka gotowana, chleb z kurczakiem, kawa inka, nawet obiadu nie jadlam) No i teraz znow zielona kupa[emoji15] ale teraz taka brzydka zgnila zielona.
Dzis mam lekarza, ale osiwieje do 17.00


Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mój robi cały czas teraz zielona . Tylko że mój przez mleko bo pije nan optipro a ono zawiera duża ilość żelaza

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martini ja tak samo. Jestem zakochana po uszy. Maz tak samo. Wogole to pierwsxego dnia podziekowal mi za corke. Strssznie mnie wzruszyl bo pomogl mi przy tym koszmarnym porodzie. Caly czas masowal mi plecy jakby nie to to chyba bym oszalala. Byl wsciekly ze tyle zwlekaja z decyzja o cc bo skoro od 10 rano do 3 w nocy szyjka nie drgnela mialam cukrzyce cholestaze wrzodziejce zapalenie jelit porod 3 tygodnie przed terminem z zamknieta dluga szyjka to co jeszcze trzeba zeby ktos sie podpisal pod cc??? Chcialam urodzic naturalnie. Samo odejscie wod skurcze pierwsze pare godzin super sprawa. Ale skurcze 40 sekundowe co 40 sekund gdzie nie mialam czasu nawet zlapsc oddech. Po antybiotyku na GBSa mialam jakies uczulenie chyba bo od razu kichalam strasznie ksszlalam a potem zapchalo mi drogi oddechowe i nie moglam dobrze oddychac. Po drugiej dawce po 4 godzinach powtorzylo sie w mniejszym stopniu.
 
Bylam non stop pod ktg, pod cisnieniomierzem, palec pod pulsomierz, zimno mi bylo strasznie mislsm na sobie poszwe i koc tylko naboku moglam wytrzymac w miare. Bol nawet nie pozwalal sie podniesc na lozku o 5 cm w gore.
A jak juz polozna zauwazyla ze tetno spada to musialam wytrzymac trzy skurcze bez masowania meza to.myslalam ze umre. Przyznam sir ze specjalnie nie oddychalam na maxa zeby zspis byl slabszy. Wtedy mieli podkladke i decyzja w sekunde. Komuna normalnie. Odlaczyli oksytocyne. Jeszcze dwa skurcze musialam wytrwac na stojaco i bieglam na blok zeby przyspieszyc. A cc to byla przyjemnosc. Naprawde mialam komfort ze juz bedxie po wszystkim za moment i tak bylo. Byli gotowi w kilkanascie minut. Zaraz placz malej i buziaki przyyulaki. Jedno
spojrzenie i mozna stsrac sie o drugie dziecko. Wyzalilam sie sorki. Ide karmic moj cud
 
reklama
Do góry