reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Z tymi sn i cc jest tak ze czasem jak sie juz rodzi sn to nie mozna zrobic cc.
Dziewczyny z ktorymi lezalam w szpitalu przy sn blagaly o cc ale lekarz powiedzial ze na cc juz za pozno. Chyba chodzi o to ze dziecko weszli juz w kanal rodny, nie wiem...

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Hmmm
No nic probuje
Bolu zwiazanego z zajsciem w ciaze nic nie przewyzszy a bol porodowy kiedys o tym marzylam ogladajac filmy wiec skoro bede miec okazje w kwietniu to jestem za ;)))


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane Ciezarowki. Jakby ktoras swedziala skora to poczytajcie o tej cholernej cholestazie. Mnie swedzialo dziwnie bo nie tak jak jest przy tym cholerstwie wnetrze dloni i stop tylko kostki u nog i np pachy. I to mnie zmylilo i przeciaglo sprawe.
 
Dziękuje za pamięć :) w poniedziałek wyszłam ze szpitala, bo wszystko się unormowało skurcze przeszły, było trochę tachykardii u małej, ale powiedzieli, ze jest ok. Dostałam sterydy na płucka i było ok. Miałam zgłosić się do lekarza prowadzącego po 7 dniach, a ze planowa wizyta wypadała mi po 10 dniach to napisałam do lekarza co i jak, ze skurcze, sterydy, wyciszyło sie, ale była tachykardia do 204. Kazał mi przyjść w czwartek czyli po 3 dniach od wypisu na samo ktg. wiec poszłam, a tam tachykardia i skacząca oscylacja- skierowanie do szpitala najlepiej z dobrym oddziałem neoantologicznym, gdyby coś się działo. Pojechałam wiec z tym skierowaniem do Gdańska na Zaspę, tam zapis ok. Czekałam na IP 5 godzin tylko po to, żeby gin wykonał mi bardzo bolesne badanie "ręczne" i żeby usłyszeć, ze bardzo chętnie by mnie przyjęli, ale nie maja łóżek [emoji36] wróciłam wiec do mojego miasta. Tam na ktg serduszko ok, za to skurcze 140. Wiec od czwartku znowu jestem ze skurczami. Na ktg wychodzi tachykardia, ale mówią, ze jest ok [emoji848] ze niby się denerwuje i stad puls dziecka 208 [emoji36]. Generalnie tak wychodzi na co drugim zapisie. Dostaje hydroksyzynę, żeby mała uspokoić, ale chyba niewiele to daje skoro takie zapisy się powtarzają. Na skurcze dostałam pompę z fenoterolem, ale złe działał na mała, prawdopodobnie tez podnosil jej tachykardie i po 12 mi ja wyłączyli. Skurcze się wyciszyły, ale później znowu wróciły i dostałam zastrzyk w tyłek, ale z czym to nie wiem :( wiec tak to wyglada u nas.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie tylko brzuch swedzi szczegolnie jak posmaruje olejkiem Ale to chyva normalne.....?skora Sue rozciaga ,piersi przestaly swedzec


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

To normalne.. ale jak swedzi po olejku to moze mzien kosmetyk? Z tym sn to w 100% rozumiem ze chcesz w ten sposob, szczegolnie ze myslisz o drugim dziecku a po cc trzeba jednak sporo odczekac.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lile Ale ten uzywam ,pisze ze najlepszy na rynku a kumpela Z pracy uzywala go przy 3 ciazach i nie ma rozstepow nic ...
Choc w sumie to czytalam ze rostepy to zelezy jaka mamy skore,czy elastyczna lub nie a wy mamusie ,macie rozstepy?
0816aaf97387d67f6d6e09134ed6a0f8.jpg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane jutro dla mnie już szpital, więc nie pociągnę dalej kalendarza. Niestety nikt się nie zgłosił, więc jeśli jakoś sama z siebie któraś z Was nie przejmie, to szkoda :( Ja już nie dam rady w każdym razie.
==============

Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!

MAMUSIE DAWAJCIE ZNAĆ KOGO DOPISAĆ ;) niech nam rośnie szczęśliwa lista
Witamy nowe mamusie i czekamy na kolejne :)

Fiołek81 witamy na świecie :)
Mavi wciąż trzymamy kciuki!!!

Agatek28 ma na sprzedaż ciuszki w rozmiarze 50 :)
Zestaw zawiera:
kombinezon (smyk) - szary, cieplutki, puchaty, milusi w dotyku, body na krótki rękaw (f&f) 6 szt., body na długi rękaw (smyk) 5 szt., czapeczki (h&m) 2 szt., body kopertowe na długi rękaw (h&m) 4 szt., półśpiochy (tzw spodenki - h&m) 3 szt., pajace długi rękaw (f&f) 5 szt.

STYCZEŃ

16: Flandi - melduje się w szpitalu
16: Fiolek81 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
17: natula - wizyta u gin prowadzącego ciążę
19: natula - wizyta u diabetologa
29: butterfly1331 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

LUTY

01: katharina203 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
01: Kajka*89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06: ema51 - usg
17: Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

MARZEC

02: cytrynkaxxxx84 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

15.02.2017 - Flandi: Lena & Leon
22.02.2017 - Mavi: Zoja
23.02.2017 - Kajka*89: Wojtuś
21.03.2017 - ma_rta: dziewczynka
26.03.2017 - nieagatka: Liliana

28.03.2017 - natula: Natalia
05.04.2017 - husann: Jakub
06.04.2016 - rybka14: Wojtuś & Piotruś cc

14.04.2017 - Peugeotka36: dziewczynka
18.04.2017 - Atena33: chłopiec
21.04.2017 - Lile: Łucja & Łukasz
14.05.2017 - Katharina203: Maja
15.05.2017 - Butterfly1331: Staś

22.05.2017 - cytrynkaxxxx84: chłopiec
19.06.2017 - ema51 ?
17.07.2017 - Rustynka: ?
 
Do góry