reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Ja i tak chce rodzic naturalnie mimo bolu,chyba ze mala nie da rady to szybko cc ,Ale Na Nastepnym usg w lutym JuZ Sue beda pytac to powiem jesli mozna to naturalnie;)
Fiolek dzielne obydwie!!!jeszcze raz gratulacje!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas dziś była położna...ostatni raz:(szkoda, fajna babeczka :)
Alanek waży już 3820g :D wygląda już jak bobas a nie chudy przeszczep :p
Dziewczyny czy wy nadal krwawicie?ja już 5 tydzień :ozwariuje jak nie przestanę :p
Ja jyz nie krwawie.
Nas jeszcze 2 razy ma odwiedzić polozna. W sumie 6 razy ma być u nas.
Dziewczyny które są w ciąż. Wam też przysługuje polozna w czasie ciąży i może do Was do domu przychodzić. Mi moja tak powiedziała i ja teraz żałuję że nie zgłosiłam się w czasie ciąży. Moja polozna tez jest sympatyczna i nawet będzie przychodzić jak będziemy chcieli
 
Ja jyz nie krwawie.
Nas jeszcze 2 razy ma odwiedzić polozna. W sumie 6 razy ma być u nas.
Dziewczyny które są w ciąż. Wam też przysługuje polozna w czasie ciąży i może do Was do domu przychodzić. Mi moja tak powiedziała i ja teraz żałuję że nie zgłosiłam się w czasie ciąży. Moja polozna tez jest sympatyczna i nawet będzie przychodzić jak będziemy chcieli
Ja sie wlasnie zapisałam i pierwsza wizyte mam w srode...
 
Ja kupiłam lateksowe Hevea Baby. Ale będę jak coś kupować Snuzę


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja kiedys czytalam ze lateksowe nie dzialaja z babysense. To bylo w artykule jaki kiedys nam tu wkleila Pisanka.
Na stronie babysense nie ma info ze z lateksowym nie dziala. Wiec juz nie wiem czy dziala czy nie. Ja dla pewnosci kupilam piankowy.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja i tak chce rodzic naturalnie mimo bolu,chyba ze mala nie da rady to szybko cc ,Ale Na Nastepnym usg w lutym JuZ Sue beda pytac to powiem jesli mozna to naturalnie;)
Fiolek dzielne obydwie!!!jeszcze raz gratulacje!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Z tymi sn i cc jest tak ze czasem jak sie juz rodzi sn to nie mozna zrobic cc.
Dziewczyny z ktorymi lezalam w szpitalu przy sn blagaly o cc ale lekarz powiedzial ze na cc juz za pozno. Chyba chodzi o to ze dziecko weszli juz w kanal rodny, nie wiem...

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jyz nie krwawie.
Nas jeszcze 2 razy ma odwiedzić polozna. W sumie 6 razy ma być u nas.
Dziewczyny które są w ciąż. Wam też przysługuje polozna w czasie ciąży i może do Was do domu przychodzić. Mi moja tak powiedziała i ja teraz żałuję że nie zgłosiłam się w czasie ciąży. Moja polozna tez jest sympatyczna i nawet będzie przychodzić jak będziemy chcieli
U mnie byla 2 razy. Miala przyjsc trzeci raz i juz nie przyszla.
Nie dzwonie, bo na pierwszej wizycie mi wszystko powiedziala i pokazala, a na drugiej tylko wazyla. W sumie nie wiem po co mialaby jeszcze przychodzic. Ale bardzo fajna dziewczyna. Pracuje w Gyncentrum w Katowicach, wiec pewnie niektore ja znacie

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny mam do sprzedania detektor tetna plodu sonoline B. Zakupiony w lipcu 2016.
Jesli ktoras z Was bedzie chetna, piszcie na priva.
Wystawilam na olx, ale ludzie to chyba sobie jaja robia, umaeiaja sie i rezygnuja i nawet nie poinformuja.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry