reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Na razie wciąż czekam. Dzisiaj drugi zastrzyk na płucka. Dostaje leki na wyciszenie, kroplówki na wyciszenie mi jeszcze nie podadzą bo powoduje kołotania serca a, ze ja miałam sporo tachykardii (jakis czas temu miałam holter) to na razie jeszcze się wstrzymają. Wczoraj położna powiedziała, ze jak będę miała idealne zapisy ktg przez 3 dni i żadnych bóli to mnie wypuszcza po tym czasie. A jak będzie się utrzymywało, tak jak 2 poprzednie ktg. to i do porodu mogę poleżeć. Także liczę, ze będzie ok. Rano było kolejne ktg. skurcze spadły do max 55. Pani doktor powiedziała, ze na razie jest ok :) wiec mam nadzieje, ze dalej będą schodzić :)
Teraz widzę, jak ważne jest zrobienie sobie wyprawki wcześniej i spakowanie torby. Na izbę pojechaliśmy z marszu. Mąż jechał do domu i mi pakował rzeczy. Większość mam zamówiona przez internet i wciąż czekam na dostawy :( dobrze, ze mąż kilka dni temu przepral ciuszki :) a ja głupia się kłóciłem jak mi kazał przed swoim wyjazdem sporządzić listę rzeczy żeby mógł mnie spakować i zamówić wszystko czego nie mamy. To się kłóciłem, ze po co? Przecież jeszcze tyle czasu :) nawet torby nie miałam i musiałam na biegu pożyczać :)
 
Ja dla małej kupiłam kosmetyki formy love boo- masło do pupy przeciw odparzeniom, balsam do ciałka, oliwkę na wieczorne masarze i żel do mycia ciała i włosków. Do tego bepanthan. Dodatkowo octanisept i gaziki nasączone alkoholem do pępuszka- różne są szkoły, zobaczymy co się u nas sprawdzi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mavi najważniejsze, że juz lepiej i jesteś pod opieką. Resztę się ogarnie, nie ma się co denerwować. &&&&

Wiadomo to najważniejsze :) w domu sama pewnie bym nie zareagowała, bo wydawałoby mi się, ze tak ma być :) a tak jak wyjdę to będę spokojniejsza, bo przynajmniej mała dostała sterydy. Wiec głowa trochę lżejsza :) lekarz kazał mi wytrzymać minimum 2 tygodnie, myśle, ze powinnam dać radę :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry