reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny gdzie kupowalyscie monitor oddechu i za ile. Mam kupon rabatowy do stacjonarnego smyka na 50zl czyli jesli bedzie kosztowac tak jak na stronie 400 to taniej jak 350zl chyba nigdzie nie znajde?
 
Flandi ja ogarniam to Ty tez ogarniesz. Karmie co prawda swoim pokarmem ale z butli. Wszystko sie da. Choc u mnie kamienie piersia nie wyszlo. Choc teraz nie zaluje bo z butli to sprawniej idzie a z piersi pewnie by wisialy. Nie chcieli najpierw wcale lapac, potem ich wkurzalo ze z piersi wolno leci a jednoczesnie tez nie dalo sie ich pzystawic.
 
Dziewczyny gdzie kupowalyscie monitor oddechu i za ile. Mam kupon rabatowy do stacjonarnego smyka na 50zl czyli jesli bedzie kosztowac tak jak na stronie 400 to taniej jak 350zl chyba nigdzie nie znajde?
Zaloz sobie karte w smyku. Dostaniesz 10% rabatu na start i do tego dolozysz kupon rabatowy i bedziesz miec -90zl[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzisiaj u nas chyba pierwszy skok rozwojowy. Od godziny 17 mała jest przy piersi. Sutki mi odpadna chyba i plecy pekna: (

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
Martka a mała cały czas ciągnie czy może się bawi tylko. Bo mi polozna jak karmiłam małego mówiła kiedy je a kiedy się bawi cyckiem. I faktycznie przez większość czasu się bawił. I wtedy dostaje smoka i śpi 3h i znów po tym czasie je. No i jeszcze mówiła ze max 40-50min z obu ma jeść. Bo jej mówiłam ze tak z 1,5h zawsze na cycu
 
Ostatnia edycja:
Do góry