reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Do mam grudniowych: moja ma 2,5 tygodnia i kwestia karmienia w nocy co 1,5-2h plus usypianie to dla mnie koszmar. Czy to się u Was zmieniło? Wasze dzieci są starsze.
Ja chodzę na rzęsach. Raz mi się udało zdrzemnąć w ciągu dnia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Mój wstaje co 3h na jedzenie i nie musimy wogole go usypiac. Zje i w sumie sam usypia przy cycku
 
Sliczny Stasiowoz fajnie nazwalas. Wyglada na taki zgrabniutki.
Jest bardzo lekki, waży ok. 10 kg i przy tym bardzo zwrotny, to mi się w nim najbardziej spodobało. Na zdjęciu wygląda na różowy, ale jest czerwony, stelaż srebrny.

Szpital, w którym chcę rodzić ma na stronie informację, co trzeba mieć. Na razie kupiłam ubranka- wszystkiego mam mieć po 3 rzeczy. Kosmetyki, podkłady etc. będę kupować pod koniec lutego.
 
Husann ja kupowałam to co na stronie szpitala było i niepotrzebnie to kupiłam.
Dla mnie w sumie koszula do karmienia była potrzebna i majtki siateczkowe
Podkłady i podpaski szpital co chwila przynosił.
Małemu brałam kaftaniki pampersy chusteczki nawilżone niedrapki rozek pajace czapeczka
Jak jeszcze sobie przypomne to napisze
 
Jest bardzo lekki, waży ok. 10 kg i przy tym bardzo zwrotny, to mi się w nim najbardziej spodobało. Na zdjęciu wygląda na różowy, ale jest czerwony, stelaż srebrny.

Szpital, w którym chcę rodzić ma na stronie informację, co trzeba mieć. Na razie kupiłam ubranka- wszystkiego mam mieć po 3 rzeczy. Kosmetyki, podkłady etc. będę kupować pod koniec lutego.
Ja nie bede kupowac wszystkiego to co pisze na stronie szpitala bo i tak wiekszosc rzeczy nie bedzie potrzebna.
 
Husann ja kupowałam to co na stronie szpitala było i niepotrzebnie to kupiłam.
Dla mnie w sumie koszula do karmienia była potrzebna i majtki siateczkowe
Podkłady i podpaski szpital co chwila przynosił.
Małemu brałam kaftaniki pampersy chusteczki nawilżone niedrapki rozek pajace czapeczka
Jak jeszcze sobie przypomne to napisze
O takie konkrety mi wlasnie chodzilo co naprawde jest potrzebne a nie co jest napisane.
Jedynie co to kupie z 10 pieluszek i poszewke dlla szpitala (nie musze tego kupowac ale chce)
 
reklama
Mialam swoje podkłady poporodowe ale wogole ich nie używałam.
Miałam też herbatę ns laktacje bo u mnie słabo z pokarmem bylo
 
Do góry