reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dzieki dziewczyny ze pytacie u nas tak podgorke ciagle cos, najpierw zoltaczka, zaraz po niej katar a teraz... zaczely sie wymioty i wysypka, bylismy w szpitalu chyba sie nie poznali, mimo ze sugerowalam aby moze zmienic mleczko, uznali ze to kolki, chociaz dla mnie nie wygladalo na kolki, ale w sumie moge sie nie znac - moje 1 dziecko. Wczoraj byla u mnie kuzynka zobaczyla Michałka no i od razu powiedziala ze u jejsasiadki bylo to samo i kupila mleko Bebilon Pepti i minelo - mleko dla alergikow (m.in. skaza bialkowa) od wczoraj mu podaje, buzia lagodnieje, wymioty sie zdarzaja ale czestotliwosc i ilosc sie zmniejsza.
 
Dzieki dziewczyny ze pytacie u nas tak podgorke ciagle cos, najpierw zoltaczka, zaraz po niej katar a teraz... zaczely sie wymioty i wysypka, bylismy w szpitalu chyba sie nie poznali, mimo ze sugerowalam aby moze zmienic mleczko, uznali ze to kolki, chociaz dla mnie nie wygladalo na kolki, ale w sumie moge sie nie znac - moje 1 dziecko. Wczoraj byla u mnie kuzynka zobaczyla Michałka no i od razu powiedziala ze u jejsasiadki bylo to samo i kupila mleko Bebilon Pepti i minelo - mleko dla alergikow (m.in. skaza bialkowa) od wczoraj mu podaje, buzia lagodnieje, wymioty sie zdarzaja ale czestotliwosc i ilosc sie zmniejsza.
No czasem to rece opadaja na lekarzy. Oby bylo coraz lepiej juz :)
 
Dziewczyny na ile przed porodem oczyszcza się organizm? Tak mniej więcej, bo wiem, że u każdej z nas będzie to ma innym etapie ciąży.
 
reklama
Tak pytam bo nie bylam pewna :)

Juz myslalam, ze cos sie dzieje [emoji33]

Wlasnie sobie przypomnialam, ze kolezanka, ktora urodizla miesiac temu dokldnie na tydzien przed porodem miala biegunki i sie okazalo, ze sie wlasnie organizm juz oczyszczal. A druga, ktora urodzila 2 tyg temu myslala, ze zlapala wirusa, bo caly weekend w lazience spedzila - urodzila we wtorek :)

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry