reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Co taka cisza? Nikt nie rodzi? Pisanka kiedy wychodzisz? Jak dziewczyny? Jak Ty się czujesz po cc?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja się czuje super. od razu w sumie po cc było ok. prócz nóg jak balony jest idealnie. znioslam te cc b dobrze. do dziś dostajemy przeciwbólowe wiec może dlatego. wyjdziemy jak mała osiągnie 2 kg narazie przestała spadać i waga jest 1879 a była 1900
 
Moje pompony, pierwsze podejście, myślę ze nie są najgorsze :)

Pisanka super ze Db zniosłaś cc, oby jak najszybciej do domku ;*
 

Załączniki

  • WP_20161203_001.jak-zmniejszyc-fotke_pl[1].jpeg
    WP_20161203_001.jak-zmniejszyc-fotke_pl[1].jpeg
    33,5 KB · Wyświetleń: 79
Miłej niedzieli.
Wow Wy zaraz rozwiązania a ja na początku tej drogi :)
Wczoraj zabrałam się za sprzątanie przed świętami , normalnie w ciągu jednego dnia posprzatalabym 3 łazienki, a wczoraj ledwo jedną skończyłam odpoczywałam przy tym ze trzy razy .
Też tak miałyscie już od początku u mnie dopiero 8 tydzień to ja nie wiem co będzie przy 8 miesiącu :errr:
 
Miłej niedzieli.
Wow Wy zaraz rozwiązania a ja na początku tej drogi :)
Wczoraj zabrałam się za sprzątanie przed świętami , normalnie w ciągu jednego dnia posprzatalabym 3 łazienki, a wczoraj ledwo jedną skończyłam odpoczywałam przy tym ze trzy razy .
Też tak miałyscie już od początku u mnie dopiero 8 tydzień to ja nie wiem co będzie przy 8 miesiącu :errr:

Uroki pierwszego trymestru, potem mija ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez nie, ale przyznam się ze gdybym miala doczekać do porodu sn czyli powiedzmy do 19.12 to chyba juz tylko bym leżała. Ciężko mi juz bardzo
Ja praktycznie całymi dniami leżę, bo mi tak ciężko. Jeszcze jakbym musiała codziennie wchodzić i schodzić z 4 piętra to ja dziękuję. Może raz w tyg wyjdę z domu, bo nie daje rady :(
 
reklama
Uroki pierwszego trymestru, potem mija ;)


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom


Pocieszyłas mnie :biggrin2:
Zawsze mogło być gorzej,u mnie w pracy mam koleżankę jest w 9 tyg. i serio od razu wiedziałam że jest w ciąży. Tak fatalnie się czuję ciągle wymioty i zawroty głowy omdlenia ma tak że czasem na nogach nie może stanąć . U mnie poza szybszym meczeniem i ciężkimi bolacymi piersiami zero dolegliwości.
 
Do góry