reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Zaczął się grudzień, będzie się działo!!! Maluchy w drodze - czekamy na Was [emoji173]️

Mamy to! Teraz tylko pozytywne myślenie dla naszych bąbelków !!!!!!

MAMUSIE DAWAJCIE ZNAĆ KOGO DOPISAĆ ;) niech nam rośnie szczęśliwa lista
Witamy nowe mamusie i czekamy na kolejne :)

Pisanka witamy dziewczynki na świecie!!!! Cudne są, dzielne, silne i włochate <3 Gratulacje MAMUSIU!!!

Agatek wszyscy jesteśmy z Tobą myślami i zaciskamy co się tylko da za Kostka - obyście jak najszybciej wyszli do domku <3

GRUDZIEŃ
02: kasia_basia - wizyta u gin prowadzącego ciążę

05: Butterfly1331 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
05: Lile - usg prenatalne II trymestru i wizyta u gin prowadzącego ciążę
06: TeQuila - wizyta u gin prowadzącego ciążę
06: martka83 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
07: martka83 - melduje się w szpitalu na cc <3
07: ma_rta - wizyta u gin prowadzącego ciążę
08: Flandi - wizyta u gin prowadzącego ciążę
09: natula - wizyta u gin prowadzącego ciążę
09: Peugeotka36 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
10: Flandi - usg prenatalne III trymestru
12: nieagatka - glukoza :p
13: Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: TeQuila - czekamy na Alana (planowane cc)
14: Kajka*89 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: Ewelin86 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
17: Lile - wizyta u gin prowadzącego ciążę
18: Ewelin86 - melduje się w szpitalu na cc <3
19: Ewelin86 - czekamy na Gabrysia (planowane cc)
19: Fiolek81 - wizyta u gin prowadzącego ciążę
19: husann - glukoza :p
21: Butterfly1331 - usg prenatalne II trymestru
21: husann - wizyta u gin prowadzącego ciążę
27: nieagatka - wizyta u gin prowadzącego ciążę

I JUŻ ROK 2017!!!

STYCZEŃ

03: nieagatka - usg 5d
04: katharina203 - wizyta u gin prowadzącego ciążę

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !!!

Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

07.12.2016 - martka83: Ida cc
14.12.2016- TeQuila: Alan cc
19.12.2016 - Ewelin86: Gabryś cc

24.12.2016 - Kasia_basia: dziewczynka
24.12.2016 - Strawbelka: chłopiec
03.02.2017 - Fiolek81: Grażynka
15.02.2017 - Flandi: Lena & Leon cc
22.02.2017 - Mavi: dziewczynka
23.02.2017 - Kajka*89: Wojtuś
21.03.2017 - ma_rta: dziewczynka
26.03.2017 - nieagatka: Liliana

28.03.2017 - natula: dziewczynka
05.04.2017 - husann: Jakub
06.04.2016 - rybka14: Wojtuś & Piotruś cc

14.04.2017 - Peugeotka36: ?
18.04.2017 - Atena33: chłopiec
21.04.2017 - Lile: Łucja & Łukasz
14.05.2017 - Katharina203: dziewczynka (na 95%)
15.05.2017 - Butterfly1331: Staś (na 70%)

17.07.2017 - Rustynka: ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry!
W nocy mialam maly wypadek, wstalam do lazienki i jak wracalam to na czyms sie poslizgnelam i upadlam na kolano. Nic mi nie jest poza obitym kolanem, ale ruch byl taki dosc gwaltowny. Mala szaleje jak codziennie, ale ja nie przestaje myslec czy na pewno wszytsko jest ok... Taka glupota, a czlowiek sie martwi... ehhh


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry!
W nocy mialam maly wypadek, wstalam do lazienki i jak wracalam to na czyms sie poslizgnelam i upadlam na kolano. Nic mi nie jest poza obitym kolanem, ale ruch byl taki dosc gwaltowny. Mala szaleje jak codziennie, ale ja nie przestaje myslec czy na pewno wszytsko jest ok... Taka glupota, a czlowiek sie martwi... ehhh


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No to faktycznie sobie narobilas. Jak będziesz się niepokoić dalej to bym na Twoim miejscu pojechała na IP żeby sprawdzili. Bo jak piszesz był to gwałtowny ruch.
 
Dzien dobry

Negatka sadze ze poszlabym na usg....,choc w sumie jesli nic nie jest .....tez czesto chodze s nocy Ale zapalam wszystkie swiatla i patrze staram Sue nie spac idac choc czasem ciezko bo chodzimy polprzytomne.....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bym obserwowala - uderzylas sie w kolano, nie brzuch - raczej wiecej strachu niz szkody. Jesli wszystko bedzie ok to bym nie jechala.


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie jade, bo mysle, ze odesla mnie z kwitkiem pukajac sie w glowe. Nic mnie nie boli (nawet kolano tak srednio) no i co najwazniejsze Lili sie rusza o swoich stalych porach, wiec to tez mnie uspokaja. Gdybym sie przewrocila, albo nawet oparla brzuchem o podloge czy sciane to na bank bylabym juz dawno w szpitalu.
Po prostu bylo troszke wody na plytkach czy cos, nawet nie wiem skad, nie do zauwazenia.
Poki co nie moge mowic, bo przesiebienie zaatakowalo mi gardlo [emoji52]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczynki, my od wczoraj w domku :) nasz synus bardzo ladnie reagowal na antybiotyk, wiec lekarka zdecydowala nie kontynuować leczenia przez cale 10 dni, tylko puscila nas po 7. Tym bardziej ze na oddziale panuje wirus i mnostwo dzieci lezy z zapaleniem pluc, wiec bezpieczniej w domu. Wiecie jaki moj synek glodomorek, przez tydzien pobytu w szpitalu przybyl na wadze ponad 500 g. Ale taki ma apetyt ze o malo butelki nie polknie.
Na nasze nieszczescie ja sie zalatwilam i ledwo mowie tak mnie boli gardlo, ucho, szyja :( niby biore witaminy, tran a ciagle cos mnie bierze... eh :(
Wlasnie wzielam sie za sprzatanie zeby jutro miec mniej roboty.
Pozdrowki, trzymajcie sie cieplutko.
Buzi buzi
 
reklama
Agatka ciesze sie ze z malym dobrze wszystko. A Tobie szybkiego powrotu do zdrowka.
Nieagatka rozumiem Twoj strach, ze dwa tygodnie temu tylko potknelam sie o pniak w ogrodku, nie przewrocilam sie ale i tak sie poplakalam ze strachu.
 
Do góry