reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Martka kciuki &&&& powinni nas polozyc wszystkie w 1 szpitalu :)
Ja miałam usg dziewczynki malutkie jak na ten tydzień. 1759 i 1850 i dodatkowo ta mniejsza ma mało wód...nie wiem co teraz dzisiaj podpisałam papiery na cc na 6.12...ale czy to się nie zmieni...kto to wie
 
reklama
Zaczynam sie stresowac, chyba mam ostatni miesiac spokoju patrzac co u Was sie dzieje. Musze sie brac za kupowanie i pranie i cisnac meza z remontem. Martka trzymaj sie:wink:
 
Martka, Pisanka trzymajcie się ciepło. Nóżki jeszcze zaciśnięte.
A z tym tętnem Martka, to u mnie też tak było ale się uspokoiło. Muszą Cię zbadać czy żadnej infekcji nie masz, bo najczęściej to jest przyczyną. Krew i mocz pobiorą.
 
Pisanka wydawało mi się że Twoje już większe wychodziły. Pamiętaj o błędzie pomiaru. Mi w szpitalu zawsze mówili że jest prawie pół kg mniejsza niż w rzeczywistości była.
 
Dziewczyny powiedzcie mi....Czy jak byłyście na badaniu glukozy to siedziałyście w przychodni te 3 godz. czy jechałyście do domu?
 
reklama
Do góry