reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A dziewczyny co z szuflada? Wiem ze jak ktos ma malo miejsca to szuflada sie przyda ale czy macie jakies doswiadczenia? Czy to jest wygodne rozwiazanie? Bo z tego co pamietam to mojej siostrze chyba sie zacinala jakos na dywanie...
 
Pierwsze miałam z szufladą, teraz nie chciałam. Po pierwsze to one są siedliskiem kurzu. A po drugie jak poczytasz ogłoszenia że ktoś sprzedaje używane to prawie zawsze szuflada jest uszkodzona. U mnie córka stanęła i połamała dno. Lepiej tak jak Tequila mówi mieć osobny pojemnik na pościel.
 
A dziewczyny co z szuflada? Wiem ze jak ktos ma malo miejsca to szuflada sie przyda ale czy macie jakies doswiadczenia? Czy to jest wygodne rozwiazanie? Bo z tego co pamietam to mojej siostrze chyba sie zacinala jakos na dywanie...
Moim zdaniem szuflada jest nieporozumieniem, nie jest szczelna a często nie ma nawet pokrywy żadnej więc nie wyobrażam sobie trzymać tam dziecięcych akcesoriów, poza tym zbiera się pod nią i wokół pełno kurzu, sprzątanie jest utrudnione bo trzeba tą szufladę wyjąć, odkurzyc, powycierac znowu ją wcisnąć pod łóżeczko itd
Na małą ilość miejsca lepsze są wiszące szafki niż stojące na ziemi

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie. Jadę do szpitala. Mala ma tachykardie, bardzo Malo wód, rozwarcie mimo krążka na opuszek, te kłucia ktore czułam w pochwie jakby to faktycznie główka dziecka już uciska. Lekarka ma dzwonić do szpitala zeby od razu dali mi kroplówki, jutro sama będzie około 10. Możliwe ze zostanę juz do końca, wchodzi w grę tez wcześniejsze rozwiązanie, zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie.
 
My juz po wizycie. Mala ma 1473g. Jest tyle ile ma byc wiec nam ulzylo. Niestety byla ulozona buzia do mojego kregoslupa. Nie ma parcia na szklo jak to powiedzial moj maz:-) :)wiec mam niedosyt bo sie nie napatrzylam. Ale dr powiedzial, ze on "lubi" cukrzyce bo jak jest dobrze prowadzona to i z maluchem wszystko dobrze.
 
Ja już po wizycie. Jadę do szpitala. Mala ma tachykardie, bardzo Malo wód, rozwarcie mimo krążka na opuszek, te kłucia ktore czułam w pochwie jakby to faktycznie główka dziecka już uciska. Lekarka ma dzwonić do szpitala zeby od razu dali mi kroplówki, jutro sama będzie około 10. Możliwe ze zostanę juz do końca, wchodzi w grę tez wcześniejsze rozwiązanie, zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie.
Martka trzymam kciuki za Was :* wszystko będzie dobrze
 
reklama
Do góry