reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Żebyś wiedziała z tymi kurierami :) U mojego męża jest zwyczaj robienia prezentów całej rodzinie na Mikołaja i na święta- w sumie 8 osób + 5 osób z mojej (u nas tylko święta na szczęście). Zwariować można :-\ Kompletuję to już od miesiąca i nadal jestem w lesie.
Co do więzadeł, lekarz mi mówił, że te bóle są normalne i teraz mogą się nasilić. Sama też o tym poczytałam i dlatego jestem w miarę spokojna - Twój mąż ma rację, macica rośnie, a dziecko razem z nią. Na leżąco jest OK :)
U nas tez rodziny duze. A ze i pomyslow brak i troche kasy to postanowione ze robi sie prezenty tylko dzieciom juz...7 dzieci...
 
U syna monitor oddechu juz 2x nas alarmowal. Malo nog nie zgubilam bo tak pedzilam. U corki naszczescie ani razu.
 
A ja mam problem ze znalezieniem...bo bym chciala cale biale z szuflada ale z mozliwoscia zamiany na sofe. Ale chcialabym żeby wszystkie boki na wysokość byly rowne...widziala ktoras z was takie jak w mojej glowie? :)
Poszukaj na stronie wisad for baby tam mają śliczne łóżeczka, ja kupiłam tam swoje, wszystkie boki równe, białe płaskie szczebelki, wyciąganie trzy, opcja zmiany w sofke, bez szuflady co prawda ale zawsze można jakiś płaski pojemnik w Ikei np kupić i włożyć pod łóżeczko

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry