reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mi nie spieszy się z imionami póki pokoiku nie urządzamy i nie znamy płci na 90 % . Na razie wiem ze chyba chlopak a drugie raczej dziewczyna bo nic nie ma :)
 
Martka ważne ze z małym wszystko ok. Ty sobie poradzisz jakos ale współczuję diety...ja jutro idę na krew ciekaw jak u mnie wyjdą badania. Mięso jem od swieta.
Poki co brzuch mam.raz miękki raz twardy ale chyba nie jak kamień tylko macica twardsza. Nie umiem tego określić i ocenic
 
I ja juz po :) z maluchem sie przywitalam juz spory sie wydawal na ekranie, ale nie wiem ile wazy ani nic , dr powiedzial ze na tym usg to nie ma co mierzyc... :nerd: po za tym szyjka ladna dluuuga i zamknieta. Brzuszek miekki, ogolem wszystk ok. Dostalam tylko zelazo, bo w morfologii hemoglobina taka na styku.
Pisanko wpisz mnie na 30 sierpnia :)
 
Tequila, a jakie znalazlas lozeczko? Moglabys podac linka[emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Prawdopodobnie takie ale nie jestem jeszcze na 100 % przekonana, mi się podobają takie za kilka zł więcej ale nie wiem czy jest sens wydawać 1000zł za łóżeczko które niewiele się różni od tego
W Ikei jest też fajne, ostatnio oglądałam za chyba 600 zł, nie pamiętam dokładnie
Link do: Łóżeczko dziecięce Michaś V Białe płaskie szczebelki - Wisad for Baby - Meble z drewna litego
 
reklama
Prawdopodobnie takie ale nie jestem jeszcze na 100 % przekonana, mi się podobają takie za kilka zł więcej ale nie wiem czy jest sens wydawać 1000zł za łóżeczko które niewiele się różni od tego
W Ikei jest też fajne, ostatnio oglądałam za chyba 600 zł, nie pamiętam dokładnie
Link do: Łóżeczko dziecięce Michaś V Białe płaskie szczebelki - Wisad for Baby - Meble z drewna litego
Ladne.
Tyle tego ze nie wiadomo ktore wybrac.
Mam jeszcze pytanie, posciel do lozeczka lepiej kupic wieksza czy mniejsza? Bo widze ze na tym amaloo sa 2 rozmiary, a ha to pojecia o tym nie mam.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry