reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kiki, ogromne gratulacje;-)Mogłabyś wstawić zdjęcie Łucji;-)
Bunieczku, jak ten czas leci, czyli pierwsze koty za płoty;-)Dotarliście się z małym;-)U mnie Franek nie jest mega ruchliwy, w nocy normalnie śpię, chyba że nie czuję przez sen tych jego kopniaków, ale w nocy budzę się kilka razy na siku i jest cisza!;-)W ciągu dnia też jest ok, nie kopie mnie w ten sposób, że mnie boli, też jest tak umiarkowanie ruchliwy, liczę na mega spokojne dziecko!:-DObym się nie przeliczyła w drugą stronę:-D
Też mogłabyś załączyć fotkę synka;-)Karmisz piersią?
Szkrabek, a Ty gdzie się podziałaś????;-)Giza Ty też wychodź zza krzaków;-)
 
reklama
Kiki ogromne gratulacje. Mam nadzieję że córa rośnie wzorowo a Ty dochodzisz do siebie po cc:tak:karmisz kp? jak masz czas to napisz czy miałaś z kp problemy czy samo przyszło.

Teraz ja jestem pierwsza w kolejce

PAŹDZIERNIK[FONT=Open Sans, sans-serif]
1.GizaS
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif](10październik)synuś Igorek[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]

[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]LISTOPAD[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]

[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]2.Fusun [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](7listopada)[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]3.[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]Nacia90 [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](20-23listopada)[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]4.[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]Kate_p7[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](20-23listopad)synek[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]5.MadziulkaRz[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](28listopada)[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]

[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]GRUDZIEŃ[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]
6Szkrabek
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif](5grudzień)synuś
[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]7.OlaSzy [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](14grudzień)

[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]STYCZEŃ[/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif]

[/FONT]
[FONT=Open Sans, sans-serif]8.Sykatynka [/FONT][FONT=Open Sans, sans-serif](28styczeń)

a pusto tu na forum bo wszystkie cieżarówki siedza na wątku in vitrowym :)

Do mojej premiery 19 dni, a ja jeszcze nie przeprowadzona. Psychicznie przygotowana, czekam na wózek, dziś zamówię nianię z monitorem i wszytsko chyba mam. Okaże się w praniu.
Czuje sie dobrze, mam 10 kg na plusie, ale w ostatnim miesiącu pozwoliłam sobie na słodycze bo stwerdziłam że mam mało na plusie a będę karmić kp to szybko się nie uraczę czekoladą
[/FONT]
:-p
Dr powiedział że ciąża wzorowa, faktycznie nie miaąłm żadnego problemu od początku i mam nadzieję że też się pięknie zakończy sprawnym porodem. Za tydzień mam wizytę u dr to zobaczymy ile moje dzieko waży szacunkowo, dwa tygodnie temu miał +- 2600
Wywiad do znieczulenia zo już mam za sobą, gaz rozweselający dostepny, M ze mną na sali, będzie dobrze, tak sobie mówię:sorry:
Zaczynam myśleć o kp, na początku ciąży piersi mi nabrzmiały i powiększyły sie o rozmiar, teraz są takie jak przed ciążą ale zmieniła się brodawka i sutek, żadnej siary ani oznak przygotowania organizmu nie ma:baffled:ale może hormony przy porodzie sprawnie zadziałają i mleczarnia sie uruchomi
 
GizaS, ale zleciało co? Ja w kalendarzu jestem po Tobie. Szok!
Ja mam już wszystko gotowe. Tzn. łóżeczka nie składaliśmy jeszcze, ale jest kupione i czeka. Wózek tez na strychu u teściów. Powiedz mi proszę jak załatwia się ten wywiad z anestezjologiem? Mam wejść do szpitala "z ulicy" i powiedzieć, że do porodu będę chciała znieczulenie i wtedy mnie umówią na konsultację? Ja mieszkam w Gdańsku, są tu trzy duże szpitale z porodówkami i tylko na stronie jednego z nich (akurat tego, w którym absolutnie nie chce rodzic) jest napisane co i jak z tym znieczuleniem. A w dwóch pozostałych, o których myślę już takiej informacji nie ma...
 
Fusun u mnie na szkole rodzenia przyszpitalnej mówili o konieczności wcześniejszej konsultacji anestezjologicznej. Zadzwoń do szpitala w którym chcesz rodzić i zapytaj się czy taki wcześniejszy wywiad jest konieczny do zzo. Nie wiem czy z tego skorzystam, ale jeśli mam taką opcję to wolę sobie otworzyć tę furtkę:sorry:
 
kiki - gratulacje kochana!!! Super, że masz już maluszka przy sobie :tak:

Gizas - 19 dni??? :szok: Ale to minęło szybko! Dopiero co komentowałam, że Twojemu maluchowi znika właśnie ogonek :-) a ja przecież wtedy nie byłam jeszcze w ciąży... ale to leci!

A podziel się proszę - na jaką elektroniczną nianię się zdecydowałaś?


calineczkaa - jestem, jestem, ale bardzo rzadko na to forum wchodzę, bo nic się tutaj nie dzieje :-) Akurat od wczoraj meczy mnie przeziębienie - gardło boli strasznie, katar i ogólna niemoc mnie dopadła... jakiś wirus mnie złapał i stram się ze wszystkich sił by sobie poszedł. Naszprycowana jestem czosnkiem i herbatą malinową z miodem lipowym... aby odgoniły to cholerstwo :confused2:

A po za tym ok, robię się coraz większa i coraz bardziej nieporadna - sił brakuje już na codziennie aktywności, mąż krzyczy jak za coś się biorę :-) Miałam ostatnio ekipę wykończeniową w domu - malowanie i mnóstwo pierdół do dokończenia. No i zostawili po sobie mnóstwo pyłu i ogólnie mieszkanie do sprzątania... ech... schody drewniane na górę myłam cały dzień, przy czym zaliczyłam w połowie drzemkę, bo padłam dosłownie - a normalnie takie schody to ok godzinki, półtorej by całe porządnie umyć, a nie tylko przetrzeć... jak stara baba już :confused2:
Ale będzie co wspominać ;-)
Młody ruchliwy strasznie, więc nie liczę na spokojne dziecko jak Ty :-D Drugi ananas mi się trafi chyba :-) W sobotę mam usg z okazji 30 tygodnia ciąży ;-) ciekawe ile już waży maluch. No i sprawdzimy te komory, czy już się naprostowały czy nie... ale na ostatnim usg lekarz mówił, ze są w normie i mamy się nie martwić, więc staram się o nich nie myśleć.
 
Fusun tylko w wojewódzkim (aktualnie Kopernika) musisz przejść szkolenie do znieczulenia... chyba że w ostatnim czasie zmienili to. Na Klinicznej podawali przy sn jeśli był na to jeszcze odpowiedni moment

Gizas jak się cieszę, że już wkrótce utulisz synusia :)
 
Fusun tylko w wojewódzkim (aktualnie Kopernika) musisz przejść szkolenie do znieczulenia... chyba że w ostatnim czasie zmienili to. Na Klinicznej podawali przy sn jeśli był na to jeszcze odpowiedni moment

Gizas jak się cieszę, że już wkrótce utulisz synusia :)

Smerfeta, właśnie wczoraj dzwoniłam na Kliniczną i tak mi pani na IP powiedziała jak mówisz: że wywiad anestezjologiczny jest już jak się na porodówkę przyjedzie. Wcześniej nie trzeba. A Ty masz pewność, że na Zasapie też nie trzeba? Jak rodziłam tam synka (co prawda to było 8,5 roku temu) i w pewnym momencie poprosiłam o znieczulenie to usłyszałam,że to niemożliwe, bo nie miałam wcześniej kwalifikacji anestezjologicznej i że powinnam ok.35 tygodnia ciąży się zgłosić.
 
reklama
Do góry