reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

To będziecie na pewno świętować i cieszyć się każdą chwilą chocby i 100 stopni bylo. To wasz cudowny moment będzie. Teraz już tylko chwytac piekne momenty!
Kajtuś napewno zadba aby tych pięknych momentów było aż nadto😜🙆‍♀️😂.
Mały to szatan ale codziennie się zastanawiam dlaczego tak szybko rośnie😱. Wiem, ze bedzie pozniej mi bardzo brakowało jego wybrykow❤️
 
reklama
Kajtuś napewno zadba aby tych pięknych momentów było aż nadto😜🙆‍♀️😂.
Mały to szatan ale codziennie się zastanawiam dlaczego tak szybko rośnie😱. Wiem, ze bedzie pozniej mi bardzo brakowało jego wybrykow❤️
Oj tak.Moja jest na etapoe mowienia woec coraz wiecej slow zdan i to czasami nie wiem skad je zna albo tak smiesznie cos powie ze jak to tak chlone bo wiem ze za chwile bedzie to norma wiec juz tak cudowne nie bedzie.A ona potrafi tak tez sciemniac ze rozwala mnie tym😊
 
Kajtuś napewno zadba aby tych pięknych momentów było aż nadto😜🙆‍♀️😂.
Mały to szatan ale codziennie się zastanawiam dlaczego tak szybko rośnie😱. Wiem, ze bedzie pozniej mi bardzo brakowało jego wybrykow❤️
Te maluszki straasznie szybko rosną…
Ten czas mija za szybko zdecydowanie!
Noo wiadomo ze to beda juz „inne” wakacje. Ale jakis moment na pewno uchywcicie:) a uczycie mlodego plywac?
 
Hej dziewczyny, czy jest tu może ktoś z Gdańska? Jestem w 8 tygodniu ciąży po in vitro, klinika będzie mnie prowadzić do 12 tyg i mam znaleźć ginekologa sobie, dostałam również skierowanie na usg prenatalne, podpowiedzcie mi proszę kogo polecacie i gdzie zrobić te badania w Gdansku ? ♡♡♡♡ dziękuję
 
Kajtuś napewno zadba aby tych pięknych momentów było aż nadto😜🙆‍♀️😂.
Mały to szatan ale codziennie się zastanawiam dlaczego tak szybko rośnie😱. Wiem, ze bedzie pozniej mi bardzo brakowało jego wybrykow❤️
Masz kochana włoski klimat w PL😅😅😅
Przypomnisz mi pls z kim cwiczylas po porodzie? (Z yt jakas babeczka) thx!
 
Hej dziewczyny, czy jest tu może ktoś z Gdańska? Jestem w 8 tygodniu ciąży po in vitro, klinika będzie mnie prowadzić do 12 tyg i mam znaleźć ginekologa sobie, dostałam również skierowanie na usg prenatalne, podpowiedzcie mi proszę kogo polecacie i gdzie zrobić te badania w Gdansku ? ♡♡♡♡ dziękuję
Ja niestety nie z GDN, ale poczekaj moze ktos sie odezwie… a moze na kto po invitro tez zapytaj? Tam tez czasem zagladaja po ivf ale juz mamy
 
Hej dziewczyny, czy jest tu może ktoś z Gdańska? Jestem w 8 tygodniu ciąży po in vitro, klinika będzie mnie prowadzić do 12 tyg i mam znaleźć ginekologa sobie, dostałam również skierowanie na usg prenatalne, podpowiedzcie mi proszę kogo polecacie i gdzie zrobić te badania w Gdansku ? ♡♡♡♡ dziękuję
Usg prenatalne super robią w Gameta Gdynia.
 
Te maluszki straasznie szybko rosną…
Ten czas mija za szybko zdecydowanie!
Noo wiadomo ze to beda juz „inne” wakacje. Ale jakis moment na pewno uchywcicie:) a uczycie mlodego plywac?
Nie uczymy bo w sumie nie mamy za bardzo gdzie. Na basen mam daleko, w jeziorze zimna woda bo kuźwa u nas codziennie jest jakaś burza i pada deszcz, a znów wiekszego basenu dla małego na ogrodzie nie rozłożę bo mi go pies zje🥴. Zżera normalnie wszystko - może za rok spróbuję jak pies bedzie większy bo na razie to nie ma szans.
Powiem Ci ze teraz jak mam dziecko, to często żałuję że nie mieszkam w mieście... Do wszystkich atrakcji dla dzieci mam daleko i np żeby wybrać się na glupi basen to trzeba tydz8wn planować bo jest to już normalnie wyprawa🤦‍♀️
 
reklama
Hej dziewczyny, czy jest tu może ktoś z Gdańska? Jestem w 8 tygodniu ciąży po in vitro, klinika będzie mnie prowadzić do 12 tyg i mam znaleźć ginekologa sobie, dostałam również skierowanie na usg prenatalne, podpowiedzcie mi proszę kogo polecacie i gdzie zrobić te badania w Gdansku ? ♡♡♡♡ dziękuję
Hej, moje gratulacje 😍. Za którym razem się udało?
 
Do góry