reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej dziewczyny :-) Weszłam z sentymentu zobaczyć co u Gizas i Fusun a to już tuż tuż :tak: Ale to zleciało, trzymam kciuki, żeby poszło szybko, sprawnie i bezproblemowo :-):-):-) Uprzedzając pytanie u mnie i Juniora wszystko ok, mały a właściwie duży ma już prawie 6 miesięcy i waży ponad 8 kg więc jest co dźwigać ;-) Pozdrawiam wszystkie, które mnie jeszcze pamiętają i kibicuję Wam wszystkim :tak:
 
reklama
Eh usunelo mi posta gdy chciałam edytować...

Fusun - co do Zaspy nie mam pewności, koleżanki twierdziły że szkolenie potrzebne tylko w Wojewódzkim. Tam teraz bardzo przykladaja się do opieki nad matką i dzieckiem. Robią dokładne badania dzieciaczkom. Na Klinicznej tylko ogólne i po dwóch dniach po cc wypuścili nas do domu. Mi trafiła się masakryczna opieka na Klinicznej
Co do znieczulenia na Klinicznej - dziewczyny które rodziły sn bez problemu dostawały
 
Eh usunelo mi posta gdy chciałam edytować...

Fusun - co do Zaspy nie mam pewności, koleżanki twierdziły że szkolenie potrzebne tylko w Wojewódzkim. Tam teraz bardzo przykladaja się do opieki nad matką i dzieckiem. Robią dokładne badania dzieciaczkom. Na Klinicznej tylko ogólne i po dwóch dniach po cc wypuścili nas do domu. Mi trafiła się masakryczna opieka na Klinicznej
Co do znieczulenia na Klinicznej - dziewczyny które rodziły sn bez problemu dostawały

Ja leżałam na Klinicznej. Tam urodziły się dziewczynki. Ale to zupełnie inna sytuacja, nie do porównania. Nie potrzebowałam opieki położnych, nie miałam cc. A przed porodem byłam na patologii wiec tez mi trudno ocenić. A co było nie tak u Ciebie z opieka?
 
Hej dziewczyny :-) Weszłam z sentymentu zobaczyć co u Gizas i Fusun a to już tuż tuż :tak: Ale to zleciało, trzymam kciuki, żeby poszło szybko, sprawnie i bezproblemowo :-):-):-) Uprzedzając pytanie u mnie i Juniora wszystko ok, mały a właściwie duży ma już prawie 6 miesięcy i waży ponad 8 kg więc jest co dźwigać ;-) Pozdrawiam wszystkie, które mnie jeszcze pamiętają i kibicuję Wam wszystkim :tak:

Kasik, pól roku?? Ale przy dzieciach czas szybko leci co? Super, ze wszystko w porządku i oby tak dalej:tak:
 
Jeszcze październik i listopadowy wysyp ;-) szczęść marcowych ;-)

Moje szczęście jest lutowe. Walentynkowe dokładnie, bo punkcję miałam 14.02:-) Jeszcze 38 do terminu i 18 do "donoszenia". Zaklinam córeczkę żeby nie siedziała w brzuchu za długo, a już na pewno nie jak mój synek - do końca 41 tygodnia. Myślę, że 38 tydzień byłby idealny. Ale czy Ona mnie posłucha??
 
Do mojej premiery zostało 11 dni. Wczoraj miałam wizytę. Synuś zwolnił ze wzrostem masy i ma +- 2800. Na początku rósł bardzo szybko i był powyżej średniej a teraz przystopował. Narazie szyjka zamknięta i brak oznak do porodu. Jak nie urodze do 10 go to 8 lub 9 mam jechać do szpitala na ktg. Chciałabym aby zaczęło się naturalnie bez wywoływania....
 
Witam Wszystkich :)
Mam pytanko, może akurat któraś z was będzie w stanie Mi pomóc.
Może któraś z Was przyjmowała CLEXANE (zastrzyki) i coś się ostało w domu? Chętnie odkupię każdą ilość :)
Jeśli któraś miałaby do odsprzedania to proszę o wiadomość pryw.
Pozdrawiam serdecznie.
 
reklama
Do góry