reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

liskka w razie co w taxi i na porodówkę :-D i będą o was w gazetach pisali.

anulla@ masz racje teraz cały czas w stresie, ale ostatnio lekarz mnie uspokoil, ze jak usg genetyczne będzie dobrze, to że późniejsze wady to czysto fizjologiczne są i da się operować nawet w brzuszku, więc oby teraz wszystko było dobrze i jakoś damy rade:-) Myślę sobie tez nad testem PAPPA albo harmony czy nifty, z drugiej strony mam 31lat i niby nie ma wskazań ale młodsze ode mnie robią te testy i już sama nie wiem, a PAPAA to chyba strata czasu?? No i co to GBS? :happy:

Aisa79 super że wszystko w porządku i tokso już Ci nie straszna:-) jak remont? już bliżej końca niż początku? a i wczoraj poczytala o tym szumisiu bo mnie zaintrygowałaś, ale to fajny wynalazek! A usg genetyczne mam 15maja:sorry:

Anulla28 zaciskaj nóżki żeby do 3-4 maja dotrwać!

lilka nie wiem czy widzisz mój paseczek, to pisze teraz zaczynamy 11tc czyli 10tc2dz...A powiedz mi ty rodziłaś wcześniej przez cc czy sn? no i gratuluje córeczki:-p to będziesz ciuchy miała po Hani, patrz jaki ty oszczędny inkubator jesteś:-D

A ja mam ostatnio dość, każdy dzień zaczynam z bólem głowy, nie mogę spać w nocy cały czas się budzę, do tego mdli mnie znowu..dzisiaj w nocy znowu się obudziłam cala mokra do tego trzęsło mnie z zimna, mam już dość luteiny bo boli mnie żołądek i lutinusa bo odlew gipsowy się robi i mam wszystko już tak podrażnione, ze najchętniej to nago bym po domu chodziła i się wietrzyła :-(Wiem, ze powinnam się cieszyć z każdego objawu ale już mi bokiem to wychodzi do tego jeszcze te zmiany nastroju...swędząca skóra i cera w opłakanym stanie...
 
reklama
Kate spokojnie, objawy przejdą :-D. Ja wiem jak to jest czekać na nie a potem chcieć, żeby już sobie poszły :-D.
Usg będziesz miała w moje urodziny :-)
Remont trwa jeszcze. Do końca tyg chcemy zamknąć już pokój małego i zabrać się za sprzątanie mieszkania.


Anulla odpoczywaj sobie jeszcze. Potem już nie będzie czasu :-)


Lisska mnie wczoraj też bolało podbrzusze, ale samo jakoś przeszło.
 
Witam dziewczyny, chciałabym dołączyć do forum. u mnie dziś 49dpt. Transfer miałam 11.03 - 5 dniowej blastki. Po 9 dniach od transferu wylądowałam w szpitalu z hiperstymulacją, tam pierwsze HCG - 170, 11 dpt - 274, 13 dpt - 600, 33dpt-74830, 36 dpt - 101946.
9 kwietnia miałam pierwsze USG, maluszek miał 7 mm i biło mu serduszko. kolejna wizyta 8.05.2015. Nie mam prawie żadnych dolegliwosci, czasami lekki bóle podbrzusza i może lekko nabrzmiałe piersi ( chciaż mam wrazenie ze jednego dnia są nabrzmiałe a drugiego nie). Od wczoraj mam jakiegoś doła. martwię się z maluszkiem ok, czy bije mu serduszko.
 
Aisa79 dokładnie najpierw człowiek czeka na te poranne mdłości z utęsknieniem a potem ma już wszystkiego dość:tak: a co do remontu to już prawie kończycie:-) to super a tak się bałaś i co panikaro:-p a co do usg mam nadzieje że to dobry znak:-p i wszystko będzie dobrze. A ty możesz się rozpakować w swoje urodziny?? bo chyba czasowo to 9miesiąc więc dwa tygodnie w tą czy w tamtą to co to za różnica:-p miałabyś fajny prezent na urodziny..

kaya z objawami jest tak ze raz są raz ich nie ma i nic nie oznaczają. Jeśli się boisz ze coś jest nie tak to pojdz na usg do innego lekarza, każdy ma wystarczający sprzęt żeby zobaczyć bicie serduszka. Ja prawie co tydzień latałam i teraz mam długą przerwę i nie wiem jak ja to wytrzymam :-D
 
kate GBS robi się ok 35tc to jest wymaz- spr się czy nie masz paciorkowca,
ja pamiętam że też na początku narzekałam na wszystko, ale po chwili sama w myślach się karciłam i mówiłam "nie masz prawa narzekać, tyle czasu na to czekałaś a dolegliwości jak przyszły tak sobie pójdą" a znowu jak mineły to zastanawiałam się czy wszystko ok :-) także nie dogodzi ;-)
 
anulla aaaaa to robi się przed porodem, jak nie ma paciorkowca to można rodzic sn, cos kiedyś dziewczęta pisały:-p z tego co kojarzę to ty zdrowa wiec sn?
 
szkrabek 12tc4dz czyli 13ty zaczęty, mój doktorek dal mi namiar na specjalistkę od tego typu usg, słyszałam jej nazwisko wcześniej:-p no i mówił że powinno być najwcześniej 12t4dz a najpóźniej chyba 13t4dz.
 
reklama
kate dziewczyny są nie zastąpione i wszystko ładnie ci wytłumaczyły :tak:
a czy kupiłyście tą poduszke klin ? Pytam bo miałam kupować, później szwagierka mówiła żebym się wstrzymała a teraz to już całkiem zgłupiałam, podkreśle że mam nianie z matą i nie wiem czy ta poduszka nie zakłuci funkcjonowania monitoru oddechu. Hmm....
 
Do góry